- citypr.ir - http://www.citypr.ir -

استقبال و تقدیر شهردار منطقه۲۱ از جواد فروغی، برنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰

مراسم استقبال و تقدیر از جواد فروغی برنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ با حضور رضا رجب زاده، محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ایلام و جمع دیگری از مدیران ارشد شهری و ملی و هواداران این ورزشکار افتخار آفرین، در محل شهرک استقلال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، جواد فروغی مدافع سلامت و برنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ در رشته تیراندازی که ساعتی پیش از فرودگاه مهرآباد وارد کشور شد، پس از حضور در شهرک انصار مورد استقبال شهردار منطقه۲۱ قرار گرفت.
رضا رجب زاده شهردار منطقه۲۱ ضمن تقدیر از جواد فروغی برنده مدال طلای المپیک گفت: خبر پیروزی و برد افتخار آفرین آقای فروغی در این روزهایی که هر لحظه منتظر اخبار بد در رابطه با ویروس کرونا هستیم، موجب شادی و دلخوشی مردم شد و لبخند شادی را لبان تمام هموطنان نشاند.
وی افزود: آقای فروغی؛ پرچم عزیز کشورمان را در کیلومتر ها آن طرف‌تر به اهتزاز درآورد و این موضوع برای همه مردم کشور، بالاخص شهروندان منطقه۲۱ و شهرک انصار باعث افتخار است.
وی همچنین ضمن تبریک به خانواده این ورزشکار اظهار داشت: خانواده این قهرمان، هم در روزهای حضور ایشان در مراکز درمانی مبارزه با ویروس کرونا و هم در لحظات سخت و نفسگیر مسابقه، همراهی ارزشمندی با ایشان داشته اند و همین همراهی ها باعث شده که امروز نام جواد فروغی نه تنها در کشور ما ایران، بلکه در تمام جهان ماندگار شد.