این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال اجرا شده است
شهردار لار در آیین افتتاح پروژه های شهری هفته دولت:

این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال اجرا شده است...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار لار در آیین افتتاح پروژه های شهری هفته دولت:

این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال اجرا شده است / ارزش ریالی زمین پارک ایثار دویست میلیارد ریال می باشد که از محل توافقات شهرداری تامین شده و این مبلغ در اعتبار اجرایی پروژه ها اعلام نشده است

در هفتمین روز از گرامیداشت هفته دولت صبح امروز در آیینی ۷ پروژه عمرانی و فرهنگی شهرداری لار با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار در این آیین گفت: به حول و قوه الهی و با همت و تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی این شهر و همدلی شهروندان، امروز شاهد افتتاح پروژه های دیگری از پروژه های شهری هستیم.

محمدرضا قنبرنژاد افزود: فاز دوم محوطه سازی مقبره شهدای گمنام، محوطه سازی پارک ایثار، زیرسازی و آسفالت معابر سطح شهر با فنیشر، زیرسازی و آسفالت معابر سطح شهر به صورت دستی، دیواره سیل بند رودخانه ندا، دیواره سیل بند کوچه شهید فرخاری و اجرای کانیوا و جدول سطح شهر از جمله پروژه هایی است که به بهره برداری رسید.

وی گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال اجرا شده است.

شهردار لار بیان کرد: ارزش ریالی زمین پارک ایثار دویست میلیارد ریال می باشد که از محل توافقات شهرداری تامین شده و این مبلغ در اعتبار اجرایی پروژه ها اعلام نشده است.

جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان، زینل قنبری رییس شورای اسلامی شهر لار و تنی چند از اعضا این شورا، معاونین و مدیران شهرداری لار و دیگر مدیران شهرستان در آیین افتتاح و پروژه های شهرداری لار حضور داشتند.

سید کامران علوی – روابط عمومی شهرداری لار

چاپ چاپ