طرح همگام با ورزش یادواره شهید سلیمانی در خانه تکواندوی منطقه ۲۱
در آستانه هفته تربیت بدنی صورت گرفت؛

طرح همگام با ورزش یادواره شهید سلیمانی در خانه تکواندوی منطقه ۲۱...

تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

خانه تکواندوی منطقه۲۱ واقع در شهرک آزادی با همکاری اداره ورزش این منطقه و به یاد ۵۰ شهید این مکان ورزشی، با شعار “۲۱خدمت رضوی در منطقه۲۱” در آستانه هفته تربیت بدنی و ورزش؛ طرح همگام ورزش یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی را کلید زد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، به همت هیات تکواندوی استان تهران، سازمان ورزش شهرداری تهران، مدیریت شهری منطقه۲۱، کانون خدمت رضوی و جبهه فرهنگی_اجتماعی انقلاب اسلامی؛ “طرح همگام با ورزش تحت عنوان ۲۱خدمت رضوی در منطقه۲۱”، در آستانه سالروز شهادت امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و هفته تربیت بدنی آغاز شد.

مصطفی بیگی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ در ابتدای این مراسم گفت: زنده نگاه داشتن یاد و خاطره ۵۰ شهید مظلوم خانه تکواندوی منطقه و برپایی این یادواره ورزشی به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مبین این موضوع است که راه و منش شهدای انقلاب و دفاع مقدس و سرداران رشید اسلام همواره در زندگی و خاطر مردم جاری است.

در ادامه این مراسم تکواندوکاران با ارائه نمایش رزمی به هنرنمایی پرداختند، سپس با بوسه بر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و کلام الله مجید به صورت رسمی آغاز این رقابت ورزشی را اعلام کردند.

لازم به ذکر است؛ نوجوانان و جوانان تکواندو کار منطقه ۲۱ و مسئولین برپایی این یادواره ورزشی در خاتمه با حضور در مزار شهدای گمنام شهرک انصار به قرائت فاتحه پرداختند.

چاپ چاپ