شهرداری منطقه سه مشهد:

اختتامیه ممیزی نظام آراستگی محیط کار( ۵S)

تاریخ انتشار: 26 آگوست 2014 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

در شهرداری منطقه سه برگزار شد؛
رعایت اصول پنج گانه نظام آراستگی، نگرش نظام مند به ساماندهی محیط کار در جهت انجام کار به نحوی آسانتر، سریعتر، ارزانتر، ایمن تر و موثرتر می باشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، علی یوسف زاده با بیان این مطلب گفت: جلسه اختتامیه ممیزی نظام آراستگی محیط کار با حضور روسای نواحی، کارشناسان ممیزی و سر ممیز در منطقه سه در محل سالن جلسات برگزار شد.
وی افزود: ناگفته نماند که طرح نظام آراستگی یک از گام های مهم چرخه مدیریت بهره وری در محل کار است و استقرار این نظام در منطقه سه شهرداری در دو سطح ستادی و عملیاتی در حال پیگیری است و موارد مورد نظر نیز اجرایی شده است. بنابراین امروزه نظام آراستگی روشی کلیدی در مدیریت و در واقع برنامه ای برای مشارکت همه جانبه تمامی کارکنان است.
وی با اشاره به اینکه محیط های کاری منظم روحیه نشاط، ایمنی و کیفیت را برای کارمندان به همراه دارد، افزود: محیط های آراسته در شکل دادن فرهنگ پاکیزگی و آراستگی کارکنان می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد و در مقابل محیط کاری درهم ریخته، دیدگاه منفی را نسبت به خود و دیگران را رقم زند.
وی همچنین اظهارکرد: کارشناسان ممیزی از تمام واحدهای منطقه بازدید به عمل آوردند و براساس معیارهایی که در چک لیست ممیزی بود به هر قسمت امتیاز داده و ابراز امیدواری کرد که همیشه و در طول سال نیز همکاران با اجرای مفاد و دستورالعمل های نظام آراستگی در جهت رفع نواقص و ساماندهی و ارتقاء سطح انضباط کاری خویش تلاش کنند.
علی یوسف زاده در پایان از دست اندرکاران و نمایندگان ادارات به واسطه همکاری و پیگیری به موقع در این طرح تقدیر و تشکر کرد.

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.