دكتر سيد مسلم سيد الحسيني :

شکاف عمیق بین پهنه ی شمالی شهر زاهدان و پهنه ی جنوبی مشکلات زیادی را ایجاد کرده است...

تاریخ انتشار: 26 آگوست 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل ؛ دکتر سید مسلم سید الحسینی در دومین جلسه ی کارگروه اختلافات و مشکلات اراضی واقع در محدوده ی شهر با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا از رشد سطحی و افقی شهر جلوگیری کرده و به رشد عمودی و ارتفاعی کمک کنیم گفت : مشکلات رشد بی رویه ی شهر در قسمتهای شمالی و تفاوت عمیق بین پهنه ی شمالی با پهنه ی جنوبی باعث وجود معضلات گسترده ای شده است که باید نسبت به آن توجه خاصی داشته باشیم .
وی در ادامه اظهار داشت : ورود جناب استاندار به مسئله ی مشکلات حاشیه ی شهر و سکونتگاه های نابسامان فرصت خوبی است تا سایر ادارات و ارگانها هم نسبت به ورود به مسئله و همراهی و همکاری با حوزه ی مدیریت شهری اقدام کنند تا هر چه سریعتر سبت به حداقل رساندن تفاوتها اقدام کنیم .
شهردار زاهدان در ادامه گفت : یکی از سیاستهای تشکیل کارگروه بررسی اختلافات و مشکلات اراضی واقع در محدوده ی شهر ، ارائه ی یک راه حل مناسب با هدف تسهیل در رفع مشکلات در این حوزه است .
وی ادامه داد : در تلاش هستیم تا نقشه ی کلاس بندی شهر زاهدان را با شاخصهایی که تعریف شده است تهیه شود تا بهتر بتوانیم در حوزه های مختلف ورود پیدا کنیم .
پس از بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مطرح شده در جلسه مقرر گردید اعضای گروه نسبت به مطالعه پیش نویس تهیه شده و ارائه ی راهکارهای مناسب جهت ارائه درکارگروه اقدام نمایند تا در جلسات آتی تصمیم گیری مقتضی در این خصوص به عمل آید .

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.