همایش سالیانه شورای اسلامی شهر با شورایاران محلات میناب برگزار شد
تاریخ انتشار: 06 سپتامبر 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها

همایش سالیانه شورای اسلامی شهر با شورایاران محلات میناب برگزار شد...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مهندس امانی گفت: وظیفه شورای شهر میناب صیانت از حقوق شهروندی است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری میناب
همایش یک روزه سالیانه شورای اسلامی شهر با شورایاران محلات میناب با حضور جمعی از مدیران، دستگاههای اجرایی، شهردار و معاونین شهرداری در محل سالن کانون شهید عمرانی برگزار شد.
مهندس امانی رئیس شورای اسلامی شهر میناب گزارشی از عملکرد یکساله شورای اسلامی شهر میناب ارائه نمود و گفت وظیفه شورای اسلامی شهر صیانت از حقوق شهروندی است و به همین منظور شورای اسلامی شهر با مشارکت و همکاری شهردار و شما شورایاران محلات توانسته است عملکرد قابل قبولی و خدمات رسانی شایسته ای به مردم شریف میناب ارائه نماید.
مهندس امانی اظهار داشت: اهداف این همایش تقویت همکاری و انسجام در بین اعضای شوراهای اسلامی و شورا یاران ، هم افزایی بین نهاد شورا و سایر سازمانها و ارگانهای اجرایی مدیریت محلی و موانع پیشرو و فراهم ساختن زمینه برای شکوفایی پتانسیل . ظرفیتهای ناشناخته شوراها را میتوان از جمله اهداف همایش مذکور نام برد.
رئیس شورای اسلامی شهر میناب خاطر نشان کرد: در یک سال گذشته ۵۳ جلسه رسمی و پیگیری مطالبات و امورات شهروندان و مردم شریف میناب در زمینه های توسعه عمران شهری، خدمات رسانی، ورزشی، بهداشت، واگذاری زمین دوم بیمارستان دوم میناب و اقدامات دیگری از جمله فعالیتهای شورای اسلامی شهر میناب بوده است.
مهندس امانی افزود: در یک سال گذشته شورای اسلامی شهر میناب کمیسیونهای بهداشت و درمان، بانوان، توسعه عمران شهری، فرهنگی ورزشی، خدمات رسانی تشکیل شده است.
وی در ادامه افزود: امروز شهرداری میناب شهرداری سالمی و به دور از باند بازی و جناحی می باشد و شهردار امروز یک شهردار مردمی و جهادگر و پرتلاش در عرصه مدیریت شهرداری در جهت توسعه و عمران شهری با مدیریتی جهادی و عزمی راسخ فعالیت دارد وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر میناب با تعامل و همکاری بسیار خوب و تلاشهای بی دریغ شهردار و مجموعه شهرداری میناب توانسته ایم با احداث بلوار امام علی(ع) بتوانیم شهر میناب از حالت خطی بودن خارج نماییم و همچنین ساماندهی پنجشنبه بازار، روکش آسفالت ولیعصر(عج)، کانیو گذاری کوچه ها و محلات شهر آسفالت محله زرکی، برگزاری جشنواره ها و …از جمله اقدامات انجام شده در شورای اسلامی شهر میناب می باشد.و همچنین امسال اعتبارات خوبی جهت توسعه وعمران شهری جذب شده و بتوانیم این اعتبارات رشد و توسعه شهر میناب را دو چندان کنیم .
مهندس حسین پور شهردار میناب گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا تبلور مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است و منشاء خدمات متعدد ، مشارکت های مردمی، توسعه عمران در حوزه خود بوده و خواهند بود و وجود شوراها در جامعه به لحاظ عقلی و دینی دارای اهمیت است.
شهردار میناب خاطر نشان کرد: شروع خوبی توسعه و عمران شهری میناب آغاز شده است و ما درحوزه شهری اقدامات قابل توجهی داشتیم ازجمله در هفته دولت با هفت پروژه مهم عمران شهری و دو پرژه کلنگ زنی با اعتباری ۵۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و این هدیه از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر میناب به مردم شریف میناب بوده است تا ان شالله بتوانیم خدمت خوبی برای میردم باشیم. در این جلسه تعدادی از معاونین شهرداری و مدیران دستگاههای اجرایی و همچنین نماینده شورایاران گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام شده و کمبودها ارائه نمودند.

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.