آیین نامه اداری و  استخدامی شهرداریهای کشور تدوین شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری شهرکرد؛

آیین نامه اداری و استخدامی شهرداریهای کشور تدوین شد

تاریخ انتشار: 06 سپتامبر 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها, اختصاصی, از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور:

مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از تدوین آیین نامه اداری و استخدامی شهرداریها و ارسال آن از سوی وزیر کشور به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به منظور سیر مراحل قانونی تصویب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری شهرکرد؛ حسن خان آبادی در نشست با نورالله غلامیان دهکردی اظهار داشت: این آیین نامه در چهارده فصل و یکصد و نوزده ماده تهیه شده است که با تصویب آن تحول بزرگی در ساماندهی وضعیت نیروهای انسانی در شهرداریها و نیز حقوق و مزایای کارکنان و شهرداران اتفاق خواهد افتاد.
وی با اشاره به برنامه ریزی در خصوص جذب نیروهای انسانی جدید در شهرداریهای کشور افزود: اخیرا” بخشنامه ای توسط وزیر محترم کشور به استانداران کشور ابلاغ گردیده است که طبق آن جذب نیروی انسانی در شهرداریها صرفا” از طریق برگزاری آزمون استخدامی که در شهریورماه هر سال به صورت سراسری برگزار می گردد انجام خواهد شد.
مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور همچنین در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای فعلی در شهرداریها خاطر نشان ساخت: با صدور و ابلاغ بخشنامه ای که مصوبه معاونت توسعه منابع انسانی رئیس جمهور نیز است، نیروهای کارگری شاغل در شهرداریها که دارای تحصیلات دانشگاهی شده اند و در حال حاضر مشغول به فعالیت در مشاغل کارمندی هستند تبدیل وضعیت می شوند و پست کارمندی به آنها تعلق خواهد گرفت.
حسن خان آبادی اضافه کرد: قراردادی ها و سایر کارکنان شهرداریها تنها از طریق شرکت در آزمون تبدیل وضعیت می شوند و برای کارکنانی که دارای سابقه کار بالا هستند امتیازات و اولویت هایی در نظر گرفته خواهد شد.
وی همچنین خاطر نشان کرد: با تصویب شورای توسعه و سرمایه انسانی شهرداریها، صدور مجوز استخدام پیمانی نخبگان که با تأئید بنیاد ملی نخبگان صورت می گیرد در شهرداریهای مراکز استانها و شهرداریهای شهرهای با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر در برخی از مشاغل برای سال ۱۳۹۳ اجرایی می شود.
همچنین در این جلسه که باحضور مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، شهردار شهرکرد و مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری برگزار شد، به بررسی و تبادل نظر در خصوص ساختار سازمانی شهرداری شهرکرد پرداخته شد و نمودار چارت سازمانی شهرداری شهرکرد و سازمان های وابسته مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

روابط عمومی شهرداری شهرکرد

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.