شهردار کرمان:

تمرکز مراکز درمانی شهر کرمان سبب بروز مشکلات ترافیکی شده است...

تاریخ انتشار: 14 سپتامبر 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی واموربین الملل شهرداری کرمان

شهردار کرمان گفت: متاسفانه در حال حاضر بیشتر مراکز درمانی و یا پزشکی شهر کرمان در مرکز این شهر متمرکز شده و این مسئله سبب بروز مشکلات ترافیکی برای مردم شده است.
مهندس ابوالقاسم سیف‌الهی شامگاه شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان نوریه که با حضور استاندار کرمان برگزار شد، با اشاره به اینکه بیمارستان نوریه در یکی از مناطق خوش آب و هوا و گردشگرپذیر کرمان واقع شده است، اظهار کرد: در حال حاضر آب و هوای بیمارستان نوریه از سایر قسمت‌های شهر کرمان مساعدتر و بین چهار تا پنج درجه خنک‌تر است.
وی با تاکید بر اینکه بیمارستان نوریه می‌تواند به یکی از مراکز درمانی مهم شهر کرمان تبدیل شود، گفت: متاسفانه در حال حاضر بیشتر مراکز درمانی و یا پزشکی شهر کرمان در مرکز این شهر متمرکز شده و این مسئله سبب بروز مشکلات ترافیکی برای مردم شده است.
شهردار کرمان با بیان اینکه توسعه و تجهیز بیمارستان نوریه می‌تواند بخش قابل توجهی از نیاز بیماران بافت تاریخی و سایر قسمت‌های متصل به این بافت را پوشش دهد، افزود: باید مراکز درمانی و پزشکی شهر کرمان تمرکززدایی شوند.
سیف‌الهی با اشاره به اینکه شهرداری کرمان آماده هرگونه همکاری با متولیان بیمارستان موقوفه نوریه کرمان است، تصریح کرد: این بیمارستان یکی از بیمارستان‌های قدیمی و تاریخی شهر کرمان است که با توجه به برخورداری از موقوفات بسیار می‌تواند به یکی از مجهزترین مراکز درمانی جنوب شرق کشور با توجه به موقعیت آب و هوایی و برخورداری از فضای بصری بسیار زیبا تبدیل شود.
وی با اشاره به اینکه بیمارستان نوریه کرمان از فضای سبز و درختان بسیاری برخوردار است، خاطرنشان کرد: این مرکز در بحث اعصاب و روان نیز می‌تواند به یکی از مراکز تخصصی در حوزه استان کرمان و سایر استان‌های مجاور تبدیل شود.

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.