حضور حماسی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر فاضل آباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور حماسی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر فاضل آباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

پیر و جوان، کودک و نوجوان، زن و مرد، خانواده معظم شهدا وایثارگران و مسوولان بار دیگر با حضور حماسی خود برگ زرینی بر افتخارات خود افزودند.امروز همه دست به دست همه دادند و با مشت های گره کرده و فریاد الله اکبر به جهانیان فهماندند که تا آخرین قطره خون پای این نظام اسلامی ایستاده اند.
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر فاضل آباد همگام با ملت بزرگ ایران در سراسر کشور حضور با شکوهی را رقم زدند. و بار دیگر سند محکمی را در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ثبت رساندند.دراین راهپیمایی با شکوه شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، نوروزی نماینده مردم شریف علی ابادکتول و بخش کمالان و حومه در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه محترم و روحانیت معزز ،بخشدار کمالان، روسای ادارات بسیجیان،فرهنگیان ،بازاریان و همه اقشار مردم دوشادوش هم حضور داشتند.
پس از قرائت قطعنامه ۲۲ بهمن ۹۳ ، آقای نوروزی درخصوص دستاوردهای انقلاب تا کنون و حفظ ارزشهای نظام و نقش موثرمردم در همه صحنه ها که پشتوانه محکمی برای انقلاب هستند به سخنرانی پرداختند.در پایان پرچم کفر و استکبار جهانی به اتش کشیده شد.
unnamed (2)

چاپ چاپ