تاریخ انتشار: 17 فوریه 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

شهردار ناحیه کوهستان شهرداری منطقه یک: تلویزیون شهری درارتفاعات توچال نصب شد...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

جهت فراهم کردن تسهیلات مناسب برای شهروندان و گردشگران و اطلاع رسانی به آنها در خصوص وضعیت جوی ارتفاعات یک دستگاه تلویزیون شهری در توچال نصب شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید مصطفی حاج آقامیر شهردار ناحیه کوهستان شهرداری این منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت : با همکاری شهرداری منطقه یک و مجموعه فرهنگی ورزشی توچال ، و به منظور ارائه تسهیلات مناسب و تسریع در امداد رسانی به شهروندان و گردشگران و اطلاع رسانی از وضعیت جوی ارتفاعات توچال یک دستگاه تلویزیون شهری در ورودی توچال نصب شد.
آقامیر خاطر نشان کرد: از طریق سیستم مذکور در زمینه های اطلاع رسانی اعلام وضعیت جوی و آب و هوایی کوهستان به صورت روزانه ،اعلام وضعیت توپوگرافی و جغرافیایی و ریز متر ارتفاعات توچال و ایستگاه های بین راه اطلاعات لازم به کوهنوردان ارائه می شود .
وی آگاهی از ایمنی ، امنیت ، بهداشت ، سلامت گردشگران، اطلاع رسانی در زمینه های زیست محیطی و حفظ محیط طبیعی کوه ،اعلام آمار حوادث کوهنوردی و هشدار های لازم به گردشگران را از دیگر برنامه های پخش شده از تلویزیون شهری دانست.
آقامیر خاطر نشان ساخت: یکی از کاربردهای این تلویزیون اعلام برنامه هاست به طوری که هر گونه جشنواره ، همایش طبیعی و زیست محیطی ، پخش برنامه های تفریحی و گردشگری و کوهستانی و همچنین امداد و نجات در داخل و خارج از کشور و… به کوهنوردان اطلاع رسانی خواهد شد.

چاپ چاپ