همزمان با طرح استقبال از بهار اجرا می شود ؛

۴۵ کارگاه آموزشی سلامت محور در سرای محلات منطقه ۷

تاریخ انتشار: 18 فوریه 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه ۷ از اجرای ۴۵ کارگاه آموزشی سلامت محور در سرای محلات منطقه همزمان با آغاز طرح استقبال از بهار خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، شهرام عطارزاده با اعلام این مطلب افزود: در خانه های سلامت سرای محلات ۴۵ کارگاه آموزشی با عناوینی از قبیل نحوه استفاده صحیح از مواد شوینده ، ارگونومی و چیدمان منزل، موضوعات محیط زیستی، مشاوره تغذیه، کارگاههای تغذیه سالم در طول سفر، سفره آرایی، چیدمان سفره هفت سین و جشنواره بهترین سفره هفت سین برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی از تاریخ یکم تا بیست و هشتم اسفند ماه در سرای محلات، تصریح کرد: برنامه های پیش بینی شده با هدف ارتقا سطح سلامت شهروندان و آشنایی آنان با مخاطرات و کاهش مشکلات و معضلات جسمی و روحی در خانه های سلامت منطقه اجرا می شود.
رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه ۷ با اشاره به برگزاری کارگاه پیشگیری از مسمومیت با مواد شیمیایی ویژه طرح استقبال از بهار در سرای محله، خاطرنشان کرد: یکی از انواع مسمومیت‌هایی که در روزهای پایانی سال شایع است و حجم قابل ملاحظه‌ای از مراجعات به مراکز درمانی را شامل می شود، عوارض ناشی از استفاده غیر اصولی از مواد شوینده و سفیدکننده‌ای است که برای نظافت و خانه‌تکانی از آنها استفاده می‌شود. بنابراین در نظر داریم با برگزاری دوره ها و کارگاه هایی از این دست برای آگاهی شهروندان گام برداریم.
به گفته وی اداره سلامت به مناسبت روز ملی سلامت مردان در تاریخ ۷ اسفند ماه و در راستای ارتقاء سلامت جسمی مردان و پیشگیری از بیماریها، اقدام به انجام معاینات پزشکی توسط متخصصین اورولوژی در خانه های سلامت محلات بصورت رایگان خواهد کرد .

چاپ چاپ