تاریخ انتشار: 18 فوریه 2015 - اخبار

حضور فعال شهرداری منطقه ۵ در همایش احیاگران نور

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۵ گفت: طرح احیاگران نور با هدف ارتقای اثربخشی بانوان مبلغ در زمینه ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی، در غرب تهران اجرامی شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ، مسعود خسروی، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به ضرورت حفظ ارزش های دینی در خانواده به ویژه بانوان و دختران جوان و لزوم هم خوانی تبلیغ دینی با رویکردهای جدید زندگی شهری طرح احیاگران نور درغرب تهران اجرا شد.

وی بهره گیری از خلاقیت و نوآوری در شیوه های تبلیغ دینی ‌ وبرقراری ارتباط موثر بین مخاطب و بانوان مبلغ و ایجاد انگیزه برای جذب و پرورش بانوان مبلغ جوان در سطح منطقه از جمله اهداف اجرای طرح برشمرد.

وی اظهار داشت : همایش “احیاگران نور” یکی از برنامه های ثمربخش در دوره های گذشته بوده که هفتمین دوره ی آن در اسفند ماه با حضور بانوان مبلّغ و اعضای هیأت های مذهبی شهر تهران در برج میلاد برگزار می شود که ۱۰۰ تن از بانوان مبلغ منطقه ۵ نیز در این همایش حضوری فعال خواهند داشت.

خسروی با اشاره به فعالیت پژوهشی بانوان مبلغ در نهادینه سازی و عملی نمودن تبلیغات اسلامی تاکید کرد : یکی از چهار مقاله برتر و برگزیده این همایش که بصورت متن سخنرانی قرائت خواهد شد از منطقه ۵ ارسال گشته که از نویسنده آن نقدیر بعمل خواهد آمد.

چاپ چاپ