تاریخ انتشار: 19 فوریه 2015 - اخبار

دومین دوره مسابقات فوتسال جام وحدت روابط عمومی ها در منطقه ۴ قرعه کشی شد...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مراسم قرعه کشی دومین دوره رقابت‌های فوتسال جام وحدت روابط عمومی ها(یادواره پروفسور کاظم معتمد نژاد) با حضور نمایندگان تیم های شرکت کننده در سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه ۴ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، نادر گودرزی مدیر تربیت بدنی منطقه هدف از برگزاری این مسابقات را زنده نگه داشتن یاد و خاطره پروفسور معتمدنژاد عنوان کرد با بیان این مطلب گفت: منطقه ۴ برای دومین سال پیاپی میزبان مسابقات فوتسال جام روابط عمومی های مناطق ۲۲ گانه و سازمان های شهرداری تهران ، بانک ها و خبرگزاری های کشور خواهد بود.
سیدمهدی سیدعلی رئیس کمیته فنی رقابت ها ضمن تشکر از میزبانی شایسته منطقه ۴ در سال گذشته، از برگزاری این دوره از رقابت ها با حداکثر کیفیت ابراز امیدواری کرد و گفت: دومین دوره مسابقات فوتسال جام وحدت روابط عمومی ها با هدف گرامیداشت یاد و خاطره پدر علم ارتباطات پروفسور کاظم معتمدنژاد برگزار می گردد.
وی در ادامه افزود: در این دوره از مسابقات ۳۳ تیم شرکت کننده در هفت گروه ۴ تیمی و یک گروه ۵ تیمی قرار گرفتند و به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
سیدعلی در پایان خاطر نشان کرد: این مسابقات از روز شنبه دوم اسفند ماه به میزبانی شهرداری منطقه ۴ در مجموعه ورزشی آبفا برگزار خواهد شد.

چاپ چاپ