معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان؛

طول خط ۷۹ از مبدآ بلوار کشاورز و ابتدای خیابان مفتح به میدان امام علی(ع) افزایش یافت...

تاریخ انتشار: 19 فوریه 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از افزایش طول خط ۷۹ از مبدآ بلوار کشاورز و ابتدای خیابان مفتح به میدان امام علی(ع) خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای روابط عمومی شهرداری اصفهان و به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان، علیرضا صلواتی با اعلام این مطلب اظهار داشت: همزمان با ایام پایانی سال و به لحاظ افزایش نقاط تحت پوشش و حجم سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی، مسیر و مقصد خط ۷۹ تغییر یافت.
وی اذعان داشت: کمیته مهندسی خطوط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با بررسی و مطالعات علمی و با هدف پوشش قرار دادن نقاط جاذب سفر و همچنین نقاط تولید سفر با افزایش طول خط ۷۹ از مبداء بلوار کشاورز و ابتدای خیابان مفتح به میدان امام علی(ع) موافقت کرد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان تصریح کرد: بر این اساس ناوگان اتوبوسرانی از مبداء (مرکز تلفن استقلال) واقع در بلوار کشاورز ابتدای خیابان مفتح با طی مسیر میدان سهروردی- رودکی- محتشم کاشانی- حکیم نظامی- پل فلزی- مطهری- میدان انقلاب- کمال اسماعیل- باغ گلدسته – هشت بهشت- استانداری- حکیم- عبدالرزاق به میدان امام علی(ع) علاوه بر اتصال نقاط توریستی باغ پرندگان، کلیسای وانک، میدان امام(ره) و میدان امام علی(ع) و مراکز مهمی از جمله خیابان های آمادگاه – بیمارستان خورشید- بیمارستان شهید بهشتی را تحت پوشش قرار خواهد داد.
صلواتی عنوان کرد: بر اساس مصوبه فوق تعداد اتوبوس های این مسیر به ۱۵ اتوبوس افزایش یافته و طبق برنامه ریزی های انجام شده در فاصله زمانی ۷ دقیقه در خدمت شهروندان خواهد بود.

چاپ چاپ