تاریخ انتشار: 24 فوریه 2015 - اخبار

همایش فراخوان زندگی در منطقه ۷ برگزار می شود

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه ۷ از برگزاری همایش فراخوان زندگی با هدف تامین خون مورد نیاز بیماران هموفیلی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، شهرام عطارزاده با اعلام این مطلب افزود: همایش فراخوان زندگی در تاریخ ۱۴ اسفندماه همزمان با روز احسان و نیکوکاری از ساعت ۹ الی ۱۸ برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری این همایش با همکاری انجمن معلولین ایران در محله امجدیه_ خاقانی واقع در منطقه ۷، تصریح کرد: اهدای خون و نجات جان انسانها رضایت الهی را در بردارد و همه ما باید تلاش کنیم تا خون مورد نیاز بیماران تأمین شود چون هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به مردم نیست
رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه ۷ یادآور شد: در جامعه ای که بر مبنای الگوی اسلامی و مکتب علوی تشکیل شده است، مسلمان نمی تواند در برابر نیازها و گرفتاری های برادران دینی خود بی تفاوت باشد، بلکه با احساس مسئولیت، در پی کمک و رفع مشکلات آنان خواهند بود.
وی در ادامه به برگزاری برنامه هایی ویژه در طرح استقبال از بهار توسط اداره سلامت منطقه ۷ اشاره کرد و گفت: در خانه های سلامت سرای محلات ۴۵ کارگاه آموزشی با عناوینی از قبیل نحوه استفاده صحیح از مواد شوینده ، ارگونومی و چیدمان منزل، موضوعات محیط زیستی، مشاوره تغذیه، کارگاههای تغذیه سالم در طول سفر، سفره آرایی، چیدمان سفره هفت سین و جشنواره بهترین سفره هفت سین برگزار می شود.
عطارزاده با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی از تاریخ یکم تا بیست و هشتم اسفند ماه در سرای محلات، تصریح کرد: برنامه های پیش بینی شده با هدف ارتقا سطح سلامت شهروندان و آشنایی آنان با مخاطرات و کاهش مشکلات و معضلات جسمی و روحی در خانه های سلامت منطقه اجرا می شود.
به گفته وی اداره سلامت به مناسبت روز ملی سلامت مردان در تاریخ ۷ اسفند ماه و در راستای ارتقاء سلامت جسمی مردان و پیشگیری از بیماریها، اقدام به انجام معاینات پزشکی توسط متخصصین اورولوژی در خانه های سلامت محلات بصورت رایگان خواهد کرد .

چاپ چاپ