سفر کاروان تدبیر و امید به استان قم آغاز شد
تاریخ انتشار: 25 فوریه 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

سفر کاروان تدبیر و امید به استان قم آغاز شد

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

سفر کاروان تدبیر و امید به استان قم آغاز شد/ برگزاری نشست تخصصی قمی‌های مقیم خارج از کشور با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور
نشست تخصصی قمی‌های خارج از کشور با حضور دکتر شریعتمداری معاون اجرایی و جانشین رئیس جمهور در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در شهرداری قم در حال برگزاری است.

به گزارش شهر نیوز؛ این نشست در آستانه سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران و کاروان تدبیر و امید به استان قم و به میزبانی شهرداری قم در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهرداری قم در حال برگزاری است.

این نشست که با حضور معاون اجرایی و جانشین رئیس جمهور در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و قوام شهیدی دبیر کل شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و با استقبال رضوی معاون برنامه‌ریزی استانداری قم و دلبری شهردار قم از ایشان آغاز شد؛ به منظور شناخت، بررسی و بکارگیری توان سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران شهر قم که در کشورهای دیگر مقیم هستند برگزار می‌گردد.

با توجه به اهداف دولت یازدهم در خصوص ضرورت توجه به امور ایرانیان خارج از کشور، در سفرهای استانی با توجه به علاقه‌مندی ایرانیان خارج از کشور و تعلقی که به خاک و موطن خود دارند، تدابیری اندیشیده شده تا علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری و انتقال علم و تکنولوژی، در فرصت کوتاه سفر کاروان تدبیر و امید، ضمن آشنایی با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در استان‌هاو مذاکره مستقیم با مدیران عالی استان، با برخی از اعضاء هیئت دولت نیز دیدار نموده و نسبت به طرح موضوعات و رفع مشکلات اقدام نمایند.

سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران قمی مقیم خارج کشور در این نشست نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را در جهت فعالیت در استان قم و استفاده از ظرفیت‌های گوناگون این استان بیان نموده وخواستار رفع مشکلات موجود در این زمینه شدند.

خبر تکمیلی متعاقبا در این پایگاه منتشر می‌گردد ….

mrchitsaz@qom.ir محمدرضا چیت‌ساز
۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم

چاپ چاپ