شهدا کاروان راهیان نور را بدرقه می کنند

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

کاروان اعزامی راهیان نور با حضور ۴۴۰ نفر از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران محلات ۲۶ گانه شمال تهران فردا – سه شنبه ۱۹ اسفند ماه-از گلزار شهدای امامزاده علی اکبر(ع) چیذر به سمت سرزمین شهدا حرکت می کند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مسعود صالحی مسئول امور ایثارگران شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: کاروان راهیان نور با زیارت گلزار شهدای امامزاده علی اکبر(ع) چیذر راهی سرزمین نور می شوند تا با شهدا، آرمان های حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… خامنه ای تجدید میثاق نمایند و از الگو های برتر مقاومت وایثار درجامعه کسب معرفت کنند.
وی خاطر نشان کرد: گوشه به گوشه ی مناطق جنگی از ایثارها ، رشادت ها و از خود گذشتگی جوانان و مردان و زنان ما حکایت ها دارد و حضور مردم در این مناطق جنگی در حفظ خاطرات جنگ تحمیلی بسیار موثر است و می تواند برای نسل آتی بازگو و زنده نگه داشته شود.
این مقام مسئول افزود: این برنامه با همت واحد ایثارگران شهرداری منطقه یک ، موزه دفاع مقدس ، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک برگزار می شود و ۱۱ دستگاه اتوبوس به طرف مناطق جنگی جنوب کشور حرکت می کند .
صالحی بازدید از مناطق شلمچه، طلاییه ، اندیمشک، شوش، خرمشهر،هویزه، اهواز و … را از برنامه های این سفر معنوی ۴ روزه دانست.

چاپ چاپ