در راستای اجرای طرح آسمان آبی زمین پاک:

پاکسازی محیط زیست در محور میدان الغدیر تا میدان رسالت منطقه۴...

تاریخ انتشار: 11 مارس 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴:مراسم پاکسازی محیط زیست در محور میدان الغدیر تا میدان رسالت منطقه۴ فردا، پنجشنبه ۲۱اسفندماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۴، حمید ناصحی، با بیان این خبر اظهار داشت: مراسم پاکسازی محیط زیستی در محور میدان الغدیر تا میدان رسالت، فردا پنجشنبه ۲۱اسفندماه از ساعت۹ صبح با حضور جمعی از شهروندان فعال و علاقه مند حوزه محیط زیست و عوامل اجرایی منطقه برگزار می گردد.
وی افزود: این عملیات پاکسازی به همت اداره محیط زیست منطقه با هدف ترویج اشاعه شعارهای زیست محیطی و اطلاع رسانی و پخش بروشورهای آموزشی به شهروندان منطقه صورت می گیرد.
ناصحی به همکاری سایر ادارات معاونت امورشهری منطقه در اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: اداره فضای سبز منطقه در این عملیات به گلکاری معابر محدوده خواهد پرداخت و کلینیک گل و گیاه نیز آموزش نحوه کاشت و نگهداری گیاهان به شهروندان را دردستور کار دارد.
وی شعار اجرای این طرح را آسمان آبی- زمین پاک عنوان کرد وادامه داد: رفت و روب مسیر پیاده روی به همت اداره خدمات شهری صورت خواهد گرفت، همچنین اداره خدمات شهری با همکاری اداره مسیلها و قنوات به لایروبی انهار محدوده خواهد پرداخت.
معاون امورشهری و محیط زیست منطقه از حضور اداره بازیافت منطقه در اجرای این عملیات خبر داد و بیان داشت: توزیع دستکش و کیسه های تجزیه پذیر تفکیک زباله بین شهروندان علاقه مند شرکت در این طرح برای پاکسازی محدوده از دیگر اقدامات اجرایی این روز می باشد.
ناصحی در پایان خاطر نشان کرد: مراسم پاکسازی محیط زیستی منطقه۴ با حضور شهروندان فعال محیط زیستی منطقه، اعضای خانه محیط زیست پهنه شرق تهران، اعضای سراهای محلات و گروه پاکان (فعالان محیط زیست) برگزار خواهد .

پیمان ضیایی
مدیر روابط عمومی

چاپ چاپ