شهردار منطقه یک:

حصارکشی ساختمان ها و پروژه های پایان یافته در بهار فاطمی جمع آوری می شود...

تاریخ انتشار: 11 مارس 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به منظور زیباسازی منظر شهری و رفع سدمعبرهای ساختمانی حصارکشی های ساختمان ها و پروژه های اتمام یافته در استقبال از بهار فاطمی جمع آوری می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مجتبی یزدانی شهردار این منطقه در جلسه هماهنگی طرح استقبال از بهار فاطمی اظهار داشت: تخریب و نوسازی ساختمان ها حدود دو سال به طول می انجامد و شهروندان باید در این مدت با منظره ی حصار کشی ها ی ساختمانی روبرو شوند چه بسا برخی از ساختمان ها پس از اتمام کار نیز اقدام به جمع آوری سریع کارگاه ها و حصارکشی ها نمی کنند لذا در طرح استقبال از بهار فاطمی جمع آوری حصارکشی های ساختمان ها و پروژه های اتمام یافته در سطح نواحی ۱۰ گانه منطقه در اولویت است.
این مقام مسئول بودجه بندی سال ۹۴ را بر اساس نیازهای محلی و تامین سرانه ها دانست و گفت: شهرداران نواحی سرانه های محلات را مشخص و کمبودهای محلی را اعلام کنند تا بر اساس آنها برنامه ریزی بودجه انجام شود.
شهردار منطقه یک رویکرد مذهبی در طرح استقبال از بهار امسال را مورد تاکید قرار داد و گفت: بهار امسال باید متناسب با ایام فاطمیه باشد و زیباسازی شهر با بهار فاطمی نمایان باشد.
وی در بحث نظافت و نگهداشت شهر گفت: نظافت منطقه در وضعیت مناسبی است اما به دلیل نگاه ویژه شهروندان منطقه یک به این مقوله باید تلاش کنیم تا هیچگونه کم و کاستی در حفظ آراستگی و پاکیزگی منطقه نداشته باشیم .
یزدانی بازدید از خانواده های معظم شهدا و غبار روبی مزار شهدا ، رسیدگی به ایتام و افراد بی بضاعت و بانوان سرپرست خانوار و… را از برنامه های فرهنگی و اجتماعی طرح استقبال از بهار دانست.

چاپ چاپ