تاریخ انتشار: 14 مارس 2015 - اخبار

بهره برداری رسمی از پل مکانیزه میدان هفت تیر // کاهش ۱۵ درصدی ترافیک میدان هفت تیر...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۶ تهران اعلام کرد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از بهره برداری رسمی پل مکانیزه عابرپیاده میدان هفت تیر با حضور معاون شهردار تهران و رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در روز شنبه خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶؛ محمدباقر اسدی با بیان این مطلب افزود: طرح ساماندهی ترافیکی میدان هفت تیر در سه فاز، اصلاح هندسی تقاطع میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، ساماندهی حمل و نقل عمومی به ویژه ایستگاه های تاکسی و اتوبوس در قالب ایجاد پایانه تاکسی در ضلع جنوبی میدان و مکانیزه کردن پل عابر پیاده اجرا شده است.
اسدی با تاکید بر اینکه با بهره برداری از پل مکانیزه عابرپیاده میدان هفت تیر عبور و مرور شهروندان از سطح خیابان محدود می شود، ادامه داد: مکانیزه شدن پل عابر پیاده میدان هفت و تیر باعث خواهد شد تا هم سطح ایمنی شهروندان در این محدوده افزایش یابد و هم باعث روانی ترافیک در این محدوده خواهد شد.
معاون شهردار منطقه بیان کرد: یکی دیگر از مزیت های پل مکانیزه میدان هفت تیر باز شدن فضایی برای تکمیل پایانه تاکسیرانی در ضلع جنوبی این میدان است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه در هنگام اجرای این طرح با کمترین اعتراض از سوی شهروندان و کسبه محل روبه رو بودیم، یادآور شد: مطالعات کارشناسی نشان می دهد که با اصلاح هندسی و ترافیکی ای که در میدان هفت تیر انجام شده، ۲۰ درصد بار ترافیکی این محدوده کاهش داشته است

چاپ چاپ