تاریخ انتشار: 14 مارس 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

آماده سازی معابر مرکز شهر تهران در آستانه سال نو

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رفع مشکلات عمرانی در دو فاز
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه۱۱ گفت بیش از ۴۰۰ مورد عملیات عمرانی و بازسازی معابر در فاز اول اجرای طرح استقبال از بهار در محله های مرکزی شهر تهران انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، محمد علی شاه حسینی معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۱۱ در تشریح اقدامات انجام شده برای استقبال از بهار که از مدتی پیش در محله ها و معابر اصلی و فرعی سطح منطقه آغاز شده ؛ گفت: با توجه به این که بهار امسال مصادف با ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) شده است ؛ اقدامات طرح استقبال از بهار با عنوان طرح “بهار فاطمیه” در دو فاز برنامه ریزی شد.
شاه حسینی با بیان این که به منظور رضایت شهروندان و آماده سازی محیط شهر برای ورود به سال جدید؛ در فاز نخست بیش از ۴۰۰ مورد عملیات عمرانی انجام شده ودر فاز دوم ۲۷۶ مورد عملیات عمرانی در مرحله انجام است؛ افزود: در نخستین مرحله لکه گیری هندسی سواره رو و پیاده رو ها ۲۶۴ مورد با حجم ۵۲۴متر مربع، همسطح سازی دریچه ۱۳ مورد ، ترمیم انهار وآسیب های جداول ۳۹ مورد با حجم ۱۱۷ متر طول ورفع معارض پیاده رو ها ۶ مورد انجام شده است.
او ادامه داد: ساماندهی حریم کارگاهی ،همسطح سازی پیاده یا سواره رو با ایجاد رمپ ،ترمیم آسیب های پیاده رو ها نیز از جمله اقدامات انجام شده در فاز نخست استقبال از بهار بوده است.

چاپ چاپ