برگزاری ۳هزار کارگاه آموزشی محیط زیست  درمنطقه۴
همزمان با طرح استقبال از بهار :

برگزاری ۳هزار کارگاه آموزشی محیط زیست درمنطقه۴

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور شهری شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با طرح استقبال از بهار ، ۳هزار کارگاه آموزشی توسط اداره محیط زیست منطقه۴ در ۳۷۴ سرای محله در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۴، حمید ناصحی، در اعلام برنامه های اداره محیط زیست منطقه همزمان با طرح استقبال از بهار اظهار داشت: برگزاری ۳هزار کارگاه آموزشی در ۳۷۴ سرای محله با موضوعات کاهش آلودگی هوا و تفکیک در مبدا پسماند و اجرای طرح نمادین زمین پاک و آسمان آبی در خیابان حضرت ولیصر(عج) با مشارکت سمن های محیط زیست از جمله اقدامات این طرح است.
وی به همکاری اداره محیط زیست منطقه در اجرای طرح تفکیک پسماند در مبداء در ساختمان های مسکونی اداری و تجاری با مشارکت سمن ها و سازمان مدیریت پسماند اشاره کرد و افزود: پایش و نظارت بر ورود پساب بیمارستانها ، مدارس، مساجد، مراکز تهیه و توزیع غذا و رستورانهای بزرگ و … به محیط زیست شهری نیز از دیگر بخش های طرح استقبال از بهار در این اداره است.
ناصحی ادامه داد: بازرسی فنی و رفع مشکلات محل نگهداری پرندگان و حیات وحش و زیستگاههای طبیعی تحت مدیریت شهرداری منطقه و تهیه و توزیع کیسه های زباله زیست تجزیه پذیر درغرف محیط زیست مستقر در ورودی کوهستانها و مراکز تفریحی و تفرجی منطقه، به ویژه در روز ۱۳ فروردین از دیگر فعالیتهای این اداره در استقبال از بهار است.
معاون امور شهری منطقه در پایان بیان داشت: بازرسی فنی و رفع مشکلات آبگرمکن های خورشیدی غیر فعال در ساختمان و اماکن عمومی تحت مدیریت شهرداری منطقه و معاینه فنی کلیه خودروهای سبک و سنگین در اختیار رفع نقص آنها از سایر برنامه های این اداره در این ایام است که طی ۴بازه زمانی از ابتدای اسفندماه تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد یافت.
پیمان ضیایی
مدیر روابط عمومی

چاپ چاپ