صحن بزرگ امام خمینی (ره) گلکاری و پاکسازی شد
توسط شهرداری منطقه هفت قم:

صحن بزرگ امام خمینی (ره) گلکاری و پاکسازی شد

تاریخ انتشار: 15 مارس 2015 - از سراسر ايران, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

چهره این روزهای هسته مرکزی شهر نشان از آمادگی شهرداری در خصوص پذیرایی از مسافرین و زائرین حرم کریمه اهل بیت در ایام تعطیلات نوروز را دارد.
واحد خبر شهرداری منطقه هفت: ماه اسفند در تقویم ما ایرانی ها همواره یادآور آمادگی برای شروعی دوباره است . ماهی پر از هیاهو و تلاش برای نو شدن .
منطقه هفت شهرداری قم نیز به واسطه قرار گیری هسته مرکزی شهر در حوزه استحفاظی خود، همواره تلاش و کوششی دوچندان در این ایام دارد .
کاشت گلهای فصلی ، باغچه سازی ، نظافت معابر و شوارع ، رنگ آمیزی جداول ، شستشوی انهار و خیابانها ، حذف نازیبایی های شهر ، رنگ آمیزی دیوارهای بلوار زائر( رودخانه)، جمع آوری و انتقال نخاله و پاکسازی معبر اصلی آبراه رودخانه قم و استقرار تانکر های آب غیر شرب جهت شستشو بخشی از این تلاش جهت استقبال از بهار فاطمی است .
آماده سازی بوستانها و تجهیز سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها ، رفع سد معبر دستفروش ها و آزاد سازی پیاده رو ها و رنگ آمیزی مبلمان شهری ، از دیگر اقدامات صورت گرفته در روزهای پایانی سال به حساب می آید.
برپایی ستاد اطلاع رسانی زائرین و مسافرین ، نظافت روزانه هسته مرکزی شهر و اطراف حرم مطهر و فضا سازی ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) نیز از برنامه هایی است که در دستور کار شهرداری منطقه هفت قرار دارد#.
۳ Attachments

چاپ چاپ