جانبازان ِ نویسنده ،سپهر فرهنگی انقلابند
به گزارش روابط عمومی شهرداری و وشورای اسلامی بهشهر

جانبازان ِ نویسنده ،سپهر فرهنگی انقلابند

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

کاری را برای تشویق و تجلیل مولفان انقلاب انجام نداده ایم
به گزارش روابط عمومی شهرداری و وشورای اسلامی بهشهر ،حمیدازموده شهردار بهشهر واعضای شورای اسلامی بهشهر از جانباز شیمیایی و نویسنده کتب مذهبی و انقلابی محمود مشکل گشاکه در بستر بیماری میباشد ملاقات کردند .
حمید آزموده شهردار بهشهردر این ملاقات با تاکید بر اینکه اگر قدر نویسندگان و فعالان انقلاب را ندانیم تاریخ جنگ تحریف می شود گفت:
همان‌طور که امام خمینی(ره) فرمودند جانبازان رهبران این نهضت هستند و طبق تاکید مقام معظم رهبری نیز اگر تاریخ جنگ را ننویسند، دیگران این تاریخ را تحریف می‌کنند، بنابراین امروز جانبازان نویسنده یقینا نمی‌گذارند تاریخ جنگ تحریف شود.
شهردار بهشهر خاطرنشان کرد:
امروزه نویسندگان جانباز ما با مکتوب کردن وقایع اصلی جنگ اجازه نمی‌دهند حماسه‌ها به افسانه تبدیل شود جانبازانی که دیروز نگهبان مرز و بوم ما بودند، امروز با قلم خود از این مملکت حراست می‌کنند؛ چرا که در جنگ شاهد صحنه‌هایی بودند و با قلم پرقدرتی که خداوند به آنها داده بهترین افراد برای ثبت صحنه‌ها هستند.

اویس موسی زاده رییس کمیسون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی بهشهر در این ملاقات افزود:

جانباز در نشان دادن امتداد ارزش‌های دفاع مقدس با قلم خود ازتحریف‌ها جلوگیری کرده که ما کاری را برای تشویق و تجلیل مولفان انقلاب انجام نداده اییم .
رییس کمیسون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی بهشهربا اشاره به اینکه راوی نویسان دفاع مقدس آثار با ارزشی بر جای گذاشتند گفت:
عرصه جنگ تحمیلی هنر، مدیریت جدیدی بوجود آورده که انقلاب اسلامی در آن بازتاب یافته است به عبارت دیگر انقلابی که در سال ۵۷ روی داده در دفاع مقدس غنا و تعمیق یافته است.

اسفندیار اسدی رییس شورای اسلامی بهشهر با اشاره به اینکه امروز سلاح ما ابزار فرهنگی و قلم است گفت:

اگر بخواهیم نکته ممیزه اسلام ناب را نسبت به مدعیان اسلام‌های مختلف نشان دهیم، تفاوت آن در مفهوم ناب جهاد است همان‌طور که جانبازان ما در عرصه دفاع مقدس جانفشانی کردند امروز این فداکاری باید در عرصه جنگ نرم ادامه پیدا کند و دراین عمل باید از کتاب‌های دفاع مقدس حمایت شود تا این حرکت ادامه پیدا کند..

محمود مشکل گشا جانباز و نویسنده کتب مذهب و انقلابی با اشاره به اینکه راوی نویسان دفاع مقدس به عهد قلم پایبند هستند گفت:
در آثار خود تلاش کرده ام این اعتقاد را تبیین کنم که جنگ تحمیلی علیرغم تحمیل ویرانی ها و صدمات جبران ناپذیر برکات و تجارب ارزشمندی نیز برای فرزندان و نسل های بعدی این دیار داشته و آن شکوفایی استعدادهای این نسل در عرصه های مختلف است و فرهنگ و هنر یکی از حوزه هایی که بلوغ استعدادهای این نسل بوده که توانسته با تکیه بر ذهن خلاق خود لحظه های خون و ایثار این دوران را ثبت و وقایع نگاری کنند.
گفتنی است محمود مشکل گشا جانباز جنگ تحمیلی نویسنده ۲۱ اثر بوده که مشهور ترین آن کتابهای نور مرگ- سفرنامه دفاع مقدس –سیمای دنیا –چشمان عشق زده – همای رحمت–سفر نامه دفاع مقدس و دگر اثار از تالیفاتشان بوده که در پایان از نویسنده جنگ تحمیلی تجلیل شد.

روابط عمومی شهردار و شورای اسلامی بهشهر

چاپ چاپ