با حضور شهردار منطقه 4:

نشست هم اندیشی پایان سال ائمه جماعات مساجد منطقه ۴ برگزار شد...

تاریخ انتشار: 16 مارس 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

هم اندیشی ائمه جماعات شمال شرق تهران با حضور ریس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران اعضای شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه ۴ در مسجد احمدیه تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، حجت الاسلام صادق زاده رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در این هم اندیشی گفت: مدیریت دکتر قالیباف با توجه به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب(مدظله) در دیدار اخیر با مدیران شهری در خصوص رسیدگی به وضعیت زمین های شمال بزرگراه شهید بابایی، «مدیریتی جهادی گونه است» زیرا دقایقی پس از سخنان رهبر معظم انقلاب و به دستور شهردار تهران جلسه ای جهت رسیدگی به این مشکل تشکیل و اقداماتی خوبی نیز طی این مدت کوتاه صورت گرفته است.
در ادامه آیت الله جلالی خمینی رییس حوزه علمیه شرق تهران ضمن تقدیر و تشکر از تعامل مدیریت شهری با طلاب و روحانیون خاطر نشان کرد: تعامل میان شهرداری تهران با روحانیون و ائمه جماعات باعث توسعه محلات و ایجاد بستر لازم جهت انجام برنامه ریزی های درون محله ای خواهد بود.
در ادامه مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه محور برنامه ریزی های محله ای باید مساجد و سراهای محله باشند افزود: سراهای محله باید ناظر بر فعالیت های سراهای محله باشند و فعالیت های سراهای محله باید با محوریت مساجد انجام شود.
علیرضا جاوید شهردار منطقه ۴ نیز در ادامه هم اندیشی گفت: سال ۱۳۹۳ را در حالی پشت سر گذاشتیم که پروژه های فرهنگی اجتماعی و خدماتی در منطقه ۴ اجرا و به بهره برداری رسید و شاهد پیشرفت چشمگیری در بزرگتری و پر جمعیت ترین منطقه تهران بودیم.
وی افزود: در دوره فعلی شورای اسلامی شهر تهران در حوه حمل و نقل ترافیک هدف گذاری های خوبی صورت گرفته و در بخش مترو اقدام قابل توجهی در دست اقدام است.
جاوید با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب (مدظله) در خصوص حل موضوعات پیچیده با همدلی و افزایی مدیران و مردم گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مدیران شهری، رفع مشکلات پیچیده با همدلی و هم افزایش مدیران و مشارکت مردمی میسر خواهد بود.
شهردار منطقه ۴ افزود: در سال آتی نیز همانند سال جاری، شعار آسمان آبی، زمین پاک و خط سفید اصلی ترین شعار شهرداری تهران خواهد بود و اجرای بسیاری از پروژه ها با این تدبیر در منطقه ۴ دنبال خواهد شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از ائمه جماعات و همچنین شورایاران به عنوان معتمدین محله منطقه ۴ در حمایت از برنامه های جاری شهرداری تهران گفت: خوشبختانه در سال ۱۳۹۳ شاهد همدلی و اتحاد بین شهرداری و معتمدین محلی بودیم و بسیاری از مشکلات محلات مرتفع شده است.
جاوید خاطر نشان کرد: محله محوری مبتنی بر مسجد که از تاکیدات شهردار محترم تهران است در سال آتی در محلات منطقه ۴ با جدیت دنبال می شود.
پیمان ضیایی
مدیر روابط عمومی

چاپ چاپ