تاریخ انتشار: 18 مارس 2015 - اخبار

استقبال از بهار فاطمی ، میزبانی خوب از شهروندان تهران است...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک-

هدف از اجرای برنامه های استقبال از بهار فاطمی میزبان خوب بودن برای شهروندان است که در ایام عید در تهران می مانند و برای کسانی است که تهران را برای گردشگری نوروز انتخاب می کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به قطب گردشگری و تفریحی ، فرهنگی منطقه یک تعداد کثیری از شهروندان و مهمانان تهران در تعطیلات نوروزی به این منطقه مراجعه می کنند لذا ادارات ستادی زیر مجموعه معاونت در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان با برنامه های گسترده ای به استقبال از بهار فاطمی می روند.
وی افزود:خانه شهریاران جوان در جهت اجرای طرح های استقبال از بهار فاطمی و کمپین آسمان آبی زمین پاک در نظر دارد پردیس یک نفس هدیه به شهر را که شامل ایستگاه های رادیو طبیعت،آسمان آبی زمین پاک،ایستگاه اطلاع رسانی و ایستگاه توزیع نهال در ضلع جنوبی بوستان نیاوران است را از ۱۴ تا ۱۶ اسفند اجرا کند.
کارگران برنامه کاشت درخت به نام مفاخر در بوستان قیطریه را از دیگر برنامه ها دانست و گفت: این برنامه با همکاری فرهنگسرای ملل برگزار می شود و درخت کاشته شده با پلاکی به نام هریک از مفاخر نام گذاری می شود و بروشوری نیز در خصوص معرفی این عزیزان بین حاضرین توزیع می شود.
این مقام مسئول تهیه کارت های تخفیف و رایگان را بخش دیگری از برنامه های استقبال از بهار فاطمی دانست و گفت: این کارت ها برای استفاده در مجموعه های فرهنگی ، تاریخی شمال تهران در حال تهیه است تا در اختیار گردشگران قرار داده شود.
وی گفت: اداره فرهنگی با برنامه های غبار روبی مساجد، اردوی راهیان نور، غبار روبی و گلدان گذاری مزار شهداء، برگزاری گرامیداشت سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، اداره آموزشهای شهروندی با برگزاری کلاسهای آموزشی، برنامه های ویژه در خانه های کودک، اداره مرکز خدمات اجتماعی با طرح جمع آوری متکدیان و کارتن خوابها،اداره ورزش با برگزاری مسابقات دارت، گل کوچک، پرتاب حلقه، طناب کشی، تنیس روی میز و برگزاری ایستگاه تفریحی ورزشی در ایام نوروز خدمتگزار همشهریان است.

چاپ چاپ