تاریخ انتشار: 18 مارس 2015 - اخبار

دعوت شهردار منطقه ۱۱ از شهروندان و مسافرین برای بازدید از بافت فرهنگی و تاریخی طهران قدیم...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۱۱ در آستانه فرا رسیدن سال نو و تعطیلات نوروزی ؛ از شهروندان و مسافرین دعوت کرد تا از جاذبه های تاریخی ،فرهنگی و گردشگری بخشی از طهران قدیم که بسیاری از نخستین های کشور را در خود جای داده است بازدید کنند.
نصرالله آبادیان سرپرست شهرداری منطقه ۱۱ ، با بیان این که شکل گیری این منطقه به دهه ۱۲۸۰ بازمی گردد و بخشی از طهران قدیم در منطقه ۱۱ کنونی شکل گرفته است ؛گفت: با تدابیر انجام شده و با هدف رونق گردشگری ارزان در پایتخت ، تسهیل نیازهای گردشگری با جدیت دنبال شده و همچنین از طریق غرفه های نوروزی که در سه نقطه مهم سطح منطقه دایر شده است ؛اطلاع رسانی و توزیع کتابچه راهنما و نقشه گردشگری انجام خواهد شد.
سرپرست شهرداری منطقه ۱۱ افزود: شهرتهران در چشم انداز پنج ساله؛ قطب شناخته شده گردشگری، با زیر ساخت ها و فضاهای غنی شده و به روز و تعاملات موثر و مستمر فرهنگی دارای نهاد مشارکت محور پاسخگو؛ به منظور تأمین و تسهیل نیازهای گردشگری ، رفاهی، تفریحی مسافرین و گردشگران شهری است و منطقه ۱۱ از مناطق مرکزی و محوری این شهر به شمار می رود .
او از شهروندان خواست تا نوروز امسال را مهمان طهران باشند و تهران را از منظری دیگر به دور از هیاهوی زندگی روزانه و به دور از ترافیک و آلودگی هوا و مشغله زندگی ببینند .

Click here to Reply or Forward

چاپ چاپ