معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان:

اصفهان به سمت ارتقا گردشگری حرکت کرده است

تاریخ انتشار: 22 مارس 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه اصفهان از قطب صنعتی به سمت ارتقا گردشگری و شرکت های دانش بنیان تغییر کرده است، اظهار داشت: در بخش گردشگری ضعیف هستیم بنابراین باید مشکل کار را بررسی کرد که چرا تاکنون هتل ۵ ستاره در اصفهان نداریم.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای روابط عمومی شهرداری اصفهان، رسول یاحی در اولین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان در گلستان شهدا گفت: سال جدید را بیعت دوباره با شهدا آغاز کردیم امیدواریم بتوانیم با این بیعت مجدد انرژی بگیریم و توفیق خدمت به خلق را از آن خود کنیم.

وی افزود: اصفهان ۶ درصد جمعیت کشور را به خود اختصاص داده این در حالی است که ۱۱ درصد شهدا و جانبازان متعلق به این استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: امروز که بالاترین مقامات کشور پشت میز مذاکره با ابر قدرت ها می نشیند می توانند به فداکاری و جسارت شهدا استناد کنند.

یاحی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه اصفهان از قطب صنعتی به سمت ارتقا گردشگری و شرکت های دانش بنیان تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: در گردشگری ضعیف هستیم بنابراین باید مشکل کار را بررسی کرد که چرا تاکنون هتل ۵ ستاره در اصفهان نداریم.

وی با تاکید بر اینکه بخشی عمده ای از فعالیت های خود را برای آینده ترسیم کنید، اظهار داشت: اصفهان ظرفیت های متنوعی برای گردشگری دارد بنابراین امیدواریم با روح همدلی و همزبانی به اهداف دست یابیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان این که اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن اسلامی دارای پتانسیل قابل توجهی در حوزه جلب و جذب گردشگر دارد اذعان داشت: این شهر دارای جاذبه های فرهنگی ، هنری، تاریخی و علمی بسیار زیادی است.

وی از خدمات و اقدامات تمام دستگاهها به خصوص شهرداری اصفهان برای فراهم کردن بستر لازم برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی تشکر و قدردانی و تصریح کرد: امید است با توجه به متقارن بودن این ایام با دهه فاطمیه فرهنگ ناب بانوی دو عالم ضمن ارج نهادن به این ایام به تمام مسافران و گردشگران منتقل شود.

اداره ارتباطات رسانه ای

روابط عمومی شهرداری اصفهان

چاپ چاپ