تاریخ انتشار: 25 مارس 2015 - اخبار

مسابقات ورزشی نوروز در پارک لاله برگزار می شود

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه ۶ به مناسبت فرارسیدن سال نو، با برگزاری مسابقات روزانه ورزشی و تورهای تفریحی ورزشی در پارک لاله تا ۱۵ فروردین پذیرای مراجعه کنندگان است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ ،دستگردی مسئول واحد ورزش منطقه ۶ ضمن اعلام برنامه های استقبال از بهار اداره تربیت بدنی منطقه گفت: برنامه های ورزشی متعددی با هدف بالا بردن روحیه و انگیزه شهروندان و مهمانان نوروزی منطقه تدارک دیده شده است که در ایام نوروز در پارک لاله اجرایی می شود.

وی با بیان خدماتی که در ایستگاه های تفریحی و ورزشی ارائه می شود، خاطر نشان کرد: بیش از هفت ایستگاه در پارک لاله برپا شده است، مسابقات فردی و گروهی ورزش باستانی و زورخانه ای میان شهروندان با اهدای جوایز در حال برگزاری است .

از برنامه های این اداره می توان به برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف از جمله دارت، شطرنج، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی اشاره کرد.

به گفته دستگردی غرفه های ورزشی مینی گلف، فوتبالدستی، بدمینتون، فوتبال گل کوچک، دارت، تیر اندازی، تنیس روی میز و بدمینتون و همچنین بازی های محلی و بومی از دیگر برنامه های تدارک دیده شده است.

ارائه خدمات و تجهیزات ورزشی به مراجعه کنندگان و آماده سازی فضاهای متعدد جهت بازی های فکری و رایانه ای از دیگر امکاناتی است که به صورت رایگان در اختیار مردم گذاشته شده است .

دستگردی یادآور شد: تورهای تفریحی ورزشی، تعمیر و بازسازی وسایل ورزشی بوستان ها و رنگ آمیزی آنها از دیگر اقداماتی که در طرح استقبال از بهار اجرایی شده است.

Click here to Reply or Forward

چاپ چاپ