تاریخ انتشار: 25 مارس 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

بازدید فرماندار، شهردار و فرمانده انتظامی آبادان از کمپ های نوروزی شهرداری...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

برخی از مسئولین ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان آبادان در نخستین روز سال نو از کمپ های نوروزی شهرداری بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، در این بازدید ۲ ساعته از کمپ های نوروزی شهرداری، خدمات رسانی و مشکلات احتمالی میهمانان مورد بررسی قرار گرفت.
کمپ های نوروزی شهرداری آبادان در سالن ورزشی سرپوشیده ولی عصر (عج)، سال ورزشی شهدای آموزش و پرورش و مدرسه ایران دایر می باشند که دراین برنامه مسئولین علاوه بر بازدید، از نزدیک با میهمانان نوروزی به گفتگو پرداخته و از نحوه خدمات رسانی دراین کمپ ها سوالاتی پرسیدند.
فرماندار آبادان در این بازدید ضمن تبریک سال جدید به میهمانان نوروزی در خصوص وضعیت اسکان آنان جویا شد که عموما از امکانات موجود و نحوه برخورد مسئولین رضایت کامل داشته و از میهمان نوازی مردم و مسئولین شهرستان آبادان تشکر کردند.
شهردار آبادان نیز در طی این بازدید گفت: برای استقبال شایسته از میهمانان نوروزی، فعالیت های ستاد نوروزی از چند ماه قبل آغاز شده و تمهیداتی مناسبی در نظر گرفته شده است.
دکتر شیرازی ادامه داد: کمپ هایی که تدارک دیده شده با دارا بودن امکانات رفاهی و بهداشتی از اولین ساعات آغاز تعطیلات پذیرای میهمانان نوروزی از سراسر کشور هستند.
وی، تجهیز و تعمیر سیستم روشنایی پارک ها، تعمیر و تجهیز سرویس های بهداشتی پارک های سطح شهر، آماده کردن آب نماها، رنگ آمیزی جداول و خط کشی ترافیکی خیابان ها، نصب بنرهای راهنما، تهیه نقشه برای مسافران نوروزی، کافی نت و اینترنت رایگان، تهیه چادر، سیستم گرمایشی و تور گردشگری را از جمله برنامه های شهرداری برای رفاه و آسایش مهمانان نوروزی برشمرد.
شیرازی ادامه داد: خدمات کمپ های نوروزی شهرداری آبادان به صورت رایگان ارائه می شود.
شهردار آبادان ضمن بررسی امکانات و نحوه خدمات رسانی، با تعدادی از گردشگران و مسافران نوروزی درباره کیفیت خدمات ارائه شده گفت وگو کرد.
گفتنی است شیرازی در این دیدار دستور پیگیری و رفع برخی از مشکلات مسافران نوروزی را صادر نمود.

چاپ چاپ