تاریخ انتشار: 28 مارس 2015 - اخبار, خواندني هاي برگزيده‌

خدمات الکترونیک فناوری اطلاعات شهرداری آبادان در ایام نوروز...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری آبادان (فاوا) از ارایه خدمات الکترونیک به شهروندان و مسافران نوروزی در ایام نوروز ۹۴ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، فرشید حیدری ضمن اعلام مطلب فوق گفت: سازمان فاوا در آستانه سال جدید و نوروز ۹۳ خدمات گسترده اطلاع رسانی و الکترونیکی را برای شهروندان و مسافران نوروزی فراهم و مهیا کرده است.
مسئول کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری در تشریح نحوه ارایه این خدمات خاطرنشان کرد: ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در مبادی ورودی شهر، بوستان ها و کمپ های نوروزی انجام می گردد.
حیدری در ادامه به ارایه خدمات و امکانات فراهم شده در کمپ ها اشاره کرد و گفت: هر کمپ به چهار دستگاه کامپیوتر مجهز به اینترنت تجهیز شده که به کودکان علاقمند نیز رایانه آموزش داده می شود.
وی در ادامه در خصوص دیگر امکانات نرم افزاری که توسط این سازمان ارایه می شود، اظهار داشت: ارائه نرم افزار موبایلی مرتبط با شهر آبادان، ارائه سرویس رایگان اینترنت وای فای در پارک های شهرداری، معلم و… سامانه های پیامک خوشامدگویی به میهمانان و همچنین نصب دستگاه های ارسال بلوتوث نرم افزار در مبادی ورودی شهر از جمله خدمات کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد نوروزی شهرداری در ایام نوروز است.
حیدری ادامه داد: در طی ایام نوروز نرم افزار گردشگری آبادان به شهروندان و مسافرین نیز ارایه می شود. امکانات این نرم افزار جهت راهنمایی و سهولت گردشگری در شهر آبادان و شامل منوهای مختلفی شامل نقشه شهر، اطلاعات مربوط به بناهای تاریخی، جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی، زیارتی، مراکز درمانی، اماکن اقامتی، هتل‌ها و رستورانهای آبادان است که در اختیار گردشگران و مسافران نوروزی قرار می‌گیرد.
وی هدف از راه‌اندازی این طرح را تامین آسایش و رفاه حال گردشگران و دسترسی آسان آن‌ها به موقعیت جغرافیایی شهر عنوان کرد و افزود: امکانات ارائه شده این سازمان در نوروز امسال با استقبال چشمگیر میهمانان و شهروندان روبرو شده است.

چاپ چاپ