از ابتدای تعطیلات نوروزی صورت گرفته است؛

توزیع ۲۰ هزار نقشه کاربردی گردشگری منطقه تفریحی گردشگری تهران میان مهمانان نوروزی...

تاریخ انتشار: 28 مارس 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

از ابتدای تعطیلات نوروزی امسال، بیش از ۲۰ هزار نقشه کاربردی گردشگری منطقه میان مسافران و مراجعه کنندگان به قطب تفریحی گردشگری پایتخت توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، قاسم مولایی شهردار منطقه در این باره گفت: « این نقشه از سوی روابط عمومی شهرداری منطقه طراحی شده و در ایستگاههای اطلاع رسانی و گردشگری میان مراجعه کنندگان و مهمانان نوروزی پایتخت توزیع می شود. نقشه کاربردی گردشگری منطقه ۲۲ حاوی اطلاعاتی چون توضیح امکانات و موقعیت جغرافیایی هر یک از اماکن بزرگ گردشگری منطقه و موقعیت دیگر بوستانهای بزرگ و کوچک محلی و منطقه ای دیگر است و هر کس با در دست داشتن آن می تواند، براحتی خود را به مکان تفریحی گردشگری مورد نظرش برساند. »

وی در ادامه صحبتهای خود از توزیع یک هزار بروشور گردشگری و آموزشی از ابتدای فعالیت ستاد اسکان مهمانان نوروزی میان مراجعه کنندگان و میهمانان این مرکز خبر داد و افزود: « افزون بر این، ارائه خدمات و محصولات فرهنگی، توزیع کتابچه و بروشورهای ویژه گردشگری از برنامه هایی است که در دستور کار قرار دارد. برگزاری تورها و جشنواره های ویژه گردشگری در ایام نوروز و اجرای برنامه های تفریحی و فرهنگی در مسیرهای گردشگری از دیگر اقدامات حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ در ایام نوروز است.»
مولایی در خصوص بسته های فرهنگی توزیع شده میان مسافران نوروزی پایتخت نیز گفت:: « بسته های فرهنگی نامبرده شامل بروشور ویژه گردشگری با عنوان ” مهمان تهران” است که در قالب آن، یازده تور نیمروزه و ۶ تور یک روزه ویژه ایام نوروز و خدماتی از قبیل سرویس رفت و برگشت، راهنمای گردشگری، بیمه و میان وعده به مسافران ارائه می شود. نقشه تهران، ۴ عدد تهران کارت، نقشه اماکن تاریخی-تفریحی از دیگر اقلامی است که به قیمت مصوب هزار تومان میان مراجعه کنندگان توزیع می شود. »

Click here to Reply or Forward

چاپ چاپ