تاریخ انتشار: 28 مارس 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

معاون سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم خبر داد: حضور ۱۱۴۰ نفر از زائران در تور قم گردی...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: تور قم گردی از خدمات فرهنگی شهرداری است که از سوی مسافران نوروزی مورد استقبال قرار گرفته است

به گزارش شهر نیوز، سید رسول موسوی نژادیان با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در استقبال از فصل بهار بیان کرد: دو برنامه برای استقبال از مسافران نوروزی از سوی شهرداری در نظرگرفته شد.

وی افزود: استقبال از مسافران نوروزی با تهیه بسته‌ها فرهنگی و شاخه‌های گل در ورودی‌های شهر در روز ۲۹ اسفند انجام شد و تاثیر مطلوبی برجای گذاشت.

معاون سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با اشاره به محتوای بسته‌های فرهنگی گفت: کتاب با موضوع حضرت زهرا(س)، بروشور ویژه کودکان، انیمیشن حضرت معصومه (س)، برگه‌های مطالعه ۳۰ ثانیه‌ای که دارای نکات آموزشی فرهنگ کتابخوانی و بروشور نکاتی که باید در سفرهای نوروزی رعایت شود در یک کیف مناسب قرار داده شده و به زائران اهدا شد.

وی همچنین از راه اندازی تور قم گردی خبر داد و بیان کرد: این تور به صورت رایگان مسافران و زائران نوروزی را به مکان‌های دیدنی قم می‌برد که با استقبال قابل توجهی از سوی زائران روبه‌رو شده است.

وی با اشاره به اینکه در پنج روز نخست سال هزار و ۱۴۰ نفر در طرح تور قم گردی شرکت کردند، افزود: مکان‌های مورد بازدید شرکت کنندگان در تور شامل گلزار شهدا، مجموعه گنبد سبز، بیت الاحزان حضرت زهرا(س)، تیمچمه، موزه مردم شناسی، بیت‌النور، تپه قلی درویش و… است.
موسوی نژادیان ادامه داد: سامانه ۱۳۷ پاسخگوی کسانی است که می خواهند در تور قم گردی حضور بیابند و تا کنون توانسته خدمات شایسته ای به علاقه مندان ارائه کند.

۱۳۹۴/۰۱/۰۶
اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم

چاپ چاپ