پهنه ی شمال شرقی دریاچه آماده پذیرایی از میهمانان قطب تفریحی گردشگری تهران در روز طبیعت...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

دریاچه شهدای خلیج فارس از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون پذیرای بیش از ۴۰ هزار نفر مراجعه کننده و گردشگر نوروزی بوده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، قاسم مولایی شهردار منطقه در این باره گفت: « در ایام نوروز امسال و در روزهای معمول هفته بیش از ۳ هزار نفر و روزهای جمعه نیز بیش از ۵ هزار نفر به پردیس تفریحی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس مراجعه کرده اند. این مجموعه زیبا از بدو راه اندازی با در اختیار داشتن فضاهای تفریحی گردشگری و فضای سبز گسترده، محیطی مناسب برای گذران اوقات فراغت خانواده ها فراهم کرده و امسال نیز با آماده سازی ضلع شمال شرقی آن، پیش بینی می شود در روز ۱۳ فروردین نسبت به سال گذشته، پذیرای تعداد بیشتری از میهمانان روز طبیعت باشد.»

وی با اعلام اینکه تا کنون بیش از ۴۰ هزار گردشگر و بازدید کننده به این پردیس زیبای تفریحی گردشگری مراجعه کرده اند، افزود:« دریاچه شهدای خلیج فارس در مجموع ۱۱۲ هکتار پهنه ی ساحلی و ۱۳۲ هکتار پهنه ی آبگیر دارد . مساحت حوزه ساحلی در ضلع شمال، شمال غرب و شمال شرق این مجموعه نیز حدود ۲۱ هکتار است.»
مولایی در ادامه خاطرنشان کرد: « پهنه شمال و شمال شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس نیز امسال آماده پذیرایی از مهمانان روز طبیعت سال ۹۴ است. این پهنه با در اختیار داشتن فضاهای بازی و تفریحی، فضای سبز مناسب و دیگر امکانات لازم، عرصه مناسبی برای تمامی مراجعه کنندگان روز طبیعت و مهمانان منطقه ۲۲ خواهد بود. تکمیل بخش ساحلی در این پهنه به شهروندان و مراجعه کنندگان این امکان را می دهد که تا کنار آب رفته و از فضای با طراوت موجود، نهایت استفاده را ببرند. »
۲ Attachments

چاپ چاپ