تاریخ انتشار: 04 آوریل 2015 - اخبار

همزمان با آغاز سال جدید؛ سیمای شهری منطقه ۷ نو می شود

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۷ از اجرای اقدامات ویژه همزمان با آغاز فصل بهار و با هدف تغییر و تحول در فضاهای شهری و همچنین ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، شهرام یاسمی با اعلام این مطلب افزود: نگهداشت و ترمیم روشنایی پل های عابر پیاده و سواره رو، جمع آوری و حذف زواید فیزیکی و بصری از قبیل مبلمان فرسوده ، تابلوها و پلاکاردهای غیرمجاز ، سایبان فرسوده و پاکسازی برچسب و تراکتهای تبلیغاتی بخشی از اقدامات این اداره در طرح استقبال از بهار است.
رئیس اداره زیباسازی منطقه ۷ با اشاره به مرمت و رفع عیب مبلمان شهری، خاطرنشان کرد: تعمیر و تنظیم ساعتها و رنگ آمیزی پایه های آن، رنگ آمیزی جداول، المانها و مبلمان های شهری اعم از نرده، پلهای سواره رو و پیاده رو و ایستگاه اتوبوس، ترمیم و بازسازی نقاشی های دیواری سطح منطقه و پاکسازی و ایجاد پوشش مناسب برروی دیوارهای بدمنظر از دیگر فعالیت ها در حال انجام در این منطقه است.
وی با تاکید بر پیرایش و پاکسازی چهره شهر و حذف زواید بصری به عنوان یکی از اولویت های اداره زیباسازی منطقه، تصریح کرد: اغلب ما با یادآوری نام بهار، نو شدن را در ذهن تداعی می‌کنیم و این نو شدن چه در فرهنگ ملی و چه در فرهنگ آیینی و مذهبی ما دارای سابقه عمیقی است.
یاسمی یادآور شد: زیباسازی وظیفه همیشگی اداره ما است و همان‌گونه که ایرانی‌ها در آستانه فصل بهار خانه خود را پیرایش و آرایش می‌کنند ما نیز وظیفه داریم که شهرمان را برای آمدن بهار آماده و زیبا کنیم.

چاپ چاپ