با حضور شهروندان و مسافرین نوروزی؛

جشن بزرگ روز طبیعت در میدان آزادی برگزار شد

تاریخ انتشار: 05 آوریل 2015 - خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۹ از برگزاری جشن بزرگ روز طبیعت با حضور پرشور شهروندان و مسافرین نوروزی در میدان آزادی و در کنار جشنواره اقوان ایرانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، سیدعلیرضا حسینی در این خصوص اظهار داشت: جشنواره بزرگ روز طبیعت یکی از ویژه برنامه های بهار فاطمی بود که در میدان آزادی برگزار و با استقبال بی نظیر شهروندان همراه شد.
وی افزود: جشن بزرگ روز طبیعت با حال و هوای خاصی در میدان آزادی با حضور جمعی از هنرمندان و برنامه های شاد و مفرح برگزار شد و استقبال کنندگان از غرفه های جشنواره اقوام ایرانی نیز بازدید کردند.
بر پایه این گزارش ، با حضور شهردار منطقه ۹ و جمعی از مسئولان و مدیران و شهروندان ، نماز جماعت روز طبیعت در میدان آزادی و در کنار جشنواره فرهنگی و هنری اقوام ایرانی اقامه شد.
حسینی در خصوص برنامه های بهار فاطمی و ایام نوروز گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز ۹۴ ، طرح استقبال از بهار با رویکرد اجتماعی و فرهنگی و در قالب ده ها عنوان برنامه پیش بینی و در سرای محلات ۸ گانه و مراکز فرهنگی ، مذهبی و هنری اجرایی شد.
شهردار منطقه ۹ خاطرنشان کرد: در کنار اجرای برنامه های طرح استقبال از بهار ، ستاد گردشگری مسافرین نوروزی نیز شکل گرفت و برنامه ها در زمان بندی معینی به اجرا درآمد.

چاپ چاپ