شهردار منطقه سه مشهد

امروز هم جای شهدا در میان ما خالی است هم منش و سبک زندگی آنها...

تاریخ انتشار: 06 آوریل 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه سه در گفتگو با خانواده شهدای محله هاشمی نژاد؛
جمعی از خانواده شهدای محله هاشمی نژاد با حضور در دفتر شهردار منطقه سه سال جدید را به وی و همکارانش در این منطقه تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد، در این دیدار خانواده شهیدان حقیقی و چوپان کاره با تقدیر از تلاش های صورت گرفته توسط شهرداری در سال گذشته و نوروز ۹۴ که مزین به نام بانوی دوعالم حضرت فاطمه صدیقه(س) بوده است فرارسیدن سال نو را به شهردار و پرسنل منطقه سه تبریک و برای آنها سالی پربار و همراه با توفیق آرزو نمودند.
علی یوسف زاده شهردار منطقه سه نیز در این دیدار با تشکر از حسن نظر خانواده شهدای جلیل القدر محله شهید هاشمی نژاد در سخنانی گفت: آنچه در سال گذشته و در ارتباط با خانواده ارجمند شهدا روی داد یکی از وظایف شهروندی ما بوده است و واقعاً ارتباطی به وظایف سازمانی نداشته و یادآوری جان فشانی های شهدا و جانبازان نه یک وظیفه سازمانی که یک وظیفه شرعی و شهروندی است که همه ما باید آن را انجام دهیم.
وی افزود: برگزاری یادواره شهدای محلات، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، سرکشی به آسایشگاههای جانبازان و مزین نمودن معابر به نام و یاد شهدا به عنوان و ظیفه در سال گذشته انجام پذیرفته و این سطح بایستی بسیار گسترده تر شود چراکه باور ما این است که امروز نه تنها جای شهدا در بین ما خالی است بلکه جای سبک چگونه زیستن آنها نیز خالی است.
وی ادامه داد: بنابراین برماست تا با یادآوری آن نوع نگاه متمایز شهدا به زندگی و جامعه در نهادینه سازی سبک زندگی شهدا در اجتماع کوشا باشیم.
شهردار منطقه سه همچنین در ادامه از خانواده شهدا درخواست کرد: خواهش ما از شما عزیزان این است که ما را رها نکنید و با تذکرات و ارشادهای مثمر ثمر خود ما را در ارائه خدمات بهینه به شهروندان همراهی نمایید.
در پایان این دیدار نیز لوح تقدیری که به همت شورای اجتماعی محله هاشمی نژاد تهیه شده بود توسط مادر شهید حقیقی به شهردار منطقه سه اهدا گردید.

چاپ چاپ