تاریخ انتشار: 14 آوریل 2015 - خواندني هاي برگزيده‌

بازدید تیم مدیریتی شهری لاهیجان از شهر الوند

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

.
تیم مدیریت شهری لاهیجان متشکل از شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران ارشد و کارشناسان شهرداری لاهیجان از شهر الوند و شهرک صنعتی آن بازدید نمودند.
در این بازدید سرپرست شهرداری و معاونین شهرداری الوند به استقبال از مدیران ارشد شهری لاهیجان در جلسه ای پیرامون امکانات و اقدامات و خدمات شهرداری و پروژه های در دست اقدام و سایر مسایل فرهنگی و اجتماعی به گفتگو نشستند.
همچنین در این جلسه گزارشی از عملکرد درخشان آگشته، شهردار پیشین شهر الوند و شهرداری فعلی لاهیجان ارائه شد و به صورت میدانی از این پروژه ها بازدید به عمل آمد. فرماندار شهرستان الوند و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی الوند نیز ضمن خوش آمدگویی به هیئت لاهیجانی با یکدیگر پیرامون مسایل مختلف و تعامل و همکاری هر دو شهر به گفتگو پرداختند. گفتنی است از مبلمان شهری، تندیس ها و المان ها، باغ پرندگان، خانه فرهنگ و هنر، تالار شهر، نگارخانه ،پارک جنگلی و شهرک صنعتی الوند بازدید به عمل آمد.
دیدار از شهر و شهرک صنعتی الوند پس از زیارت قبور شهدای گمنام و قرائت فاتحه بر مزار این جان بر کفان راه امام و انقلاب پایان یافت.

چاپ چاپ