تاریخ انتشار: 15 آوریل 2015 - اخبار, از سراسر ايران, خواندني هاي برگزيده‌

برپایی ۶ ایستگاه سلامت در منطقه ۶

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

ایستگاه های سلامت با انجام غربالگری قندخون، فشار خون و مشاوره تغذیه از اول تا هفتم اردیبهشت در پایانه بیهقی، تره بارجلال آل احمد، تره بارتوانیر، مسیر نمازجمعه تهران ، مترو هفت تیر و پارک اسدآبادی برپاست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، اسماعیلی مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه ۶ با بیان این خبر گفت: اداره سلامت معاونت اموراجتماعی و فرهنگی منطقه ۶ در راستای ارتقاء سطح سلامت شهروندان در هفته سلامت، با برپایی ایستگاه های ویژه سلامتی و تندرستی در پایانه بیهقی، تره بارجلال آل احمد، تره بارتوانیر، مسیرپرشکوه نمازجمعه تهران، مترو هفت تیر و پارک اسدآبادی به مراجعه کنندگان خدمات رایگان ارائه می دهد.

وی افزود: ایستگاه های سلامت از اول تا هفتم اردیبهشت با انجام غربالگری قندخون، فشار خون و توزیع بروشور شهروندان را همراهی می کنند و مشاوران تغذیه نیز با ارائه مشاوره رایگان در این ایستگاه ها حضور دارند.

به گفته اسماعیلی، پایگاه اهدای خون چهارشنبه دوم اردیبهشت از ساعت ۹ در شهرداری منطقه ۶ واقع در میدان اسدآبادی برپا می شود.

طبق گفته های مدیر اداره سلامت، در مناسبت های مختلف پزشکی نیز ایستگاه سلامت در مسیر نمازجمعه و میادین اصلی منطقه دایر خواهد شد.

چاپ چاپ