تاریخ انتشار: 15 آگوست 2015 - اخبار

توزیع ۲۱ هزار تن آسفالت برای بهسازی معابر منطقه ۱۵

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۱۵ از بهسازی معابر با پخش ۲۱ هزار تن آسفالت در چهارماهه اول امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، مهندس علیرضا حلاجیان ضمن اعلام مطلب فوق افزود: در راستای تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش مقاومت لایه های زیرین معابر در مقابل نفوذ باران و آبهای سطحی روان و همچنین بهبود منظر شهری لکه گیری و روکش آسفالت در ۸ ناحیه این منطقه انجام شده است.
به گفته وی از مجموع ۲۱ هزار تن آسفالت پخش شده در معابر منطقه، ۲۲۱۵ تن در شهرک سجادیه، خیابان حبیبی، طالبی و غمخوار ناحیه یک، ۴۲۲۵ تن در تقاطع های بقایی- شاهد، ده حقی-بقایی، بقایی-نبرد، هاشم آباد- خاوران، خاوران – مسلم در ناحیه دو، ۲۵۵۵ تن در باند شمالی و جنوبی بزرگراه بعثت در ناحیه سه، ۴۹۲۸ تن در لاین تندرو و کندرو باند جنوبی بزرگراه امام رضا (ع)و ۵۵۶ تن در خیابان های بیست متری افسریه و سی متری قصر فیروزه در ناحیه پنج توزیع شده است.
معاون فنی و عمران منطقه در ادامه افزود: بیشترین حجم آسفالت در معابر ناحیه شش شامل لاین تندرو و کندرو باند شمالی بزرگراه امام رضا (ع) و خیابان های ابومسلم، مظاهر و مسگرآباد به میزان ۶۱۸۶ تن توزیع شده است.
مهندس حلاجیان با اشاره به پخش۲۳۰ تن آسفالت در نواحی حریم منطقه خاطر نشان کرد: بیشترین حجم عملیات مرمت و روکش آسفالت در معابر منطقه براساس اولویت های اعلام شده از سوی شهروندان با سامانه ۱۳۷ بوده است.

چاپ چاپ