دسته‌ها
اخبار خواندني هاي برگزيده‌

برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی در باغ موزه قصر

رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه ۷ از برپایی۳۰ غرفه و۱۰ ایستگاه ورزشی در باغ موزه قصر در قالب جشنواره تفریحی ورزشی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، محمد حیدری با اعلام این مطلب افزود: این جشنواره از ۷ الی ۱۳ شهریور ماه در بوستان باغ موزه قصر از ساعت ۱۷ الی ۲۲ ویژه آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: پرتاب دارت، شطرنج، ایرهاکی، تیراندازی، شن بازی، استخر توپ ، بوکس کودک، بازی فکری، بازیافت، کلینیک ورزشی، بازی های رایانه ای، فوتبالدستی، تنیس روی میز، بدمینتون، ترامپلین، لی لی و … از جمله ویژه برنامه های شاد و مفرحی است که در این جشنواره برگزار می شود.
رئیس اداره تربیت بدنی منطقه ۷ هدف از برگزاری این جشنواره‌ را ایجاد شادابی و نشاط، توسعه ورزش همگانی و پر کردن اوقات فراغت شهروندان بیان کرد و خاطرنشان کرد: رقابت‌های کاراته بانوان محلات شهرداری منطقه ۷ با حضور ۲۵۰ شرکت‌کننده در ۳ رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو سبک کاتا و کمیته برگزار شد.
وی در پایان از درخشش ورزشکاران منطقه در مسابقات پارالمپیاد شطرنج مناطق ۲۲گانه محلات شهر تهران خبر داد وگفت: این مسابقات برای اولین بار به میزبانی منطقه ۸ در مجموعه ورزشی شهید بیاتی برگزار شد که سعید آذرخوش از منطقه هفت در بخش نابینایان بر سکوی سوم این دوره از رقابت ها ایستاد.