تاریخ انتشار: 22 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

برپایی غرفه اطلاع رسانی تورهای تهرانگردی در منطقه ۷

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه ۷ ازبرپایی غرفه اطلاع رسانی تورهای تهرانگردی در میدان هفت تیر خبر داد و گفت: این غرفه ها با هدف آشنا نمودن شهروندان تهرانی از مکان های دیدنی و گردشگری سطح شهر تهران برپا شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، مهدی سعیدی با اعلام این مطلب افزود: غرفه اطلاع رسانی تورهای تهرانگردی تابستان۹۴ به منظور گسترش فرهنگ گردشگری و توجه به صنعت توریسم در میدان هفت تیر دایر شده است.
وی با اشاره به اینکه شهروندان در این غرفه ها می توانند از برنامه های تهرانگردی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران مطلع شوند، تصریح کرد: متقاضین استفاده از تورهای تهرانگردی می توانند در غرفه های اطلاع رسانی واقع در میدان هفت تیر ثبت نام کنند.
مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه ۷ خاطرنشان کرد: شهر تهران با قدمتی ۴۵۰ ساله گنجینه‌ای برای کشور است و شهردار محترم تهران بر لزوم فعال شدن ظرفیت های گردشگری تهران تاکید ویژه ای دارند.
وی اظهار داشت: تورهای تهرانگردی طبق مسیرهای تعیین شده سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران برگزار می شود.
سعیدی یادآور شد: برگزاری کارگاه آموزشی فیزیوتراپی ویژه کارگران فصلی و ساختمانی در خصوص بهداشت کار و سلامت کارگران و نیز تاثیرات فعالیت صحیح بدنی در حفظ سلامت جسمی از جمله فعالیت هایی بوده که توسط این اداره انجام شد.

چاپ چاپ