دسته‌ها
اخبار اخبار اقتصادی

آغاز دهه فرهنگی آسمان آبی زمین پاک در منطقه ۴

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ گفت: طرح “دهه ی فرهنگی کمپین آسمان آبی، زمین پاک” از ۵ تا ۱۵ شهریور ماه سالجاری جاری در سطح منطقه به اجرا در خواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ابوذر حسینی با بیان این مطلب گفت: با توجه به بحث کمپین آسمان آبی و زمین پاک این روزها در شهر تهران ، طرح “دهه ی فرهنگی کمپین آسمان آبی، زمین پاک” به منظور تقویت آموزش و آشنایی شهروندان با موضوعات این کمپین در منطقه اجرایی می شود.
وی افزود: این طرح در نشستی با هدف بهبود و مدیریت در اجرای برنامه های ابلاغی درخصوص کمپین آسمان آبی زمین پاک با حضور روسای ادارات ستادی معاونت، اداره بازیافت و معاونت ترافیک برگزار شد و مقرر شد هر حوزه بنا به فعالیت های خود ما را دراجرای این طرح در منطقه یاری کند.
حسینی در ادامه به برنامه های اجرایی این دهه اشاره کرد و گفت: بخشهای مختلفی که در این دهه اجرا خواهد شد شامل اجرای مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح منطقه ، برپایی جشنهای محلی و منطقه ای مرتبط با موضوع طرح ، حضور ورزشکاران و بازیگران شاخص منطقه در دهه ی فرهنگی ، ترغیب و تشویق سازمانهای مردم نهاد در اجرای طرح ، نصب بنر اطلاع رسانی دقیق و شفاف در خصوص طرح جهت اطلاع شهروندان می باشد.
وی در پایان افزود: در روز اول شروع دهه فرهنگی اتوبوس آموزشی آسمان آبی زمین پاک در مکان شاخص و پرتردد هر ناحیه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ مستقر می شود و ضمن توزیع بسته های آموزشی را در بین شهروندان ، بازی های رایانه ای و نمایش با موضوع خط سفید و بازیافت نیز اجرایی می شود.