نگاه متفاوت و همت جهادی شهرداری کاشان در هفته دفاع مقدس
شهردار کاشان

نگاه متفاوت و همت جهادی شهرداری کاشان در هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار: 30 سپتامبر 2015 - اخبار شهرداری ها, از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار کاشان ضمن محکوم کردن بی تدبیری های آل سعود وابراز تاسف از بی کفایتی آنان در مدیریت حرم امن الهی اظهار داشت : آل سعود با اقدامات نابه جای خود در موسم حج امسال نشان داد که لیاقت پرده داری خانه خدا را ندارد و افسوس که با این گونه هتک حرمت ها و نیز جنایت های بشری در حق مظلومان بی دفاع، عید قربان امسال را برای مسلمین جهان تبدیل به عزا نمود.
به گزارش مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری کاشان، سید محمد ناظم رضوی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد : مردم ایران در این دوران فراموش ناشدنی با برخورداری از رهبری مدبر و آگاه به مسائل زمان ، هوشمندانه و با انگیزه های دینی و ملی در مقابل دشمن متجاوز بعثی به پا خواستند و صحنه های زیبا و حماسی از وفاق و همدلی ملی را به نمایش گذاشتند .
شهردار به لزوم توجه به ارزش های اسلامی و انقلابی و برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم هفته دفاع مقدس امسال اشاره کرد و گفت : کلیه برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرداری به گونه ای تدوین شد که ایثارگری های رزمندگان در طول سال های دفاع مقدس به طور شایسته به تصویر کشیده شده و با تمام توان اجرا گردد .
ناظم رضوی ابراز داشت : مجموعه مدیریت شهری همانند سال های گذشته و دیگر برنامه های شهرستانی، با تمام توان همکاری و هم سویی خود را با کلیه برنامه های هفته دفاع مقدس نشان داد.
وی خاطر نشان ساخت : دیدار با خانواده های معظم شهدا توسط پرسنل تلاشگر شهرداری، فضاسازی محیطی با محوریت هفته دفاع مقدس، برگزاری راهپیمایی خانوادگی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج ازدیگر برنامه های هفته دفاع مقدس امسال بود.
شهردار کاشان افزود: مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری کاشان با همکاری بسیج و سازمان دارالسلام، مراسم غبارروبی از گلزار شهدا را با تدارک و توزیع ۲۰۰۰ شاخه گل برگزار نمود.
سیدمحمد ناظم رضوی ادامه داد : مراسم نمایش اقتدار مدافعان حریم ولایت، با آماده سازی محل رژه نیروهای مسلح با همکاری ناحیه مقاومت بسیج صورت پذیرفت .
وی با اشاره به التزام شهرداری درامر پاسداشت فرهنگ و ارزش های اسلامی تصریح کرد : کمک و مساعدت شهرداری کاشان به برخی از پایگاه های بسیج در برگزاری یادواره شهدا از دیگر اقدامات مدیریت شهری در این هفته بوده است .
رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر شهرداری کاشان نقطه عطف هفته دفاع مقدس امسال را برپایی نمایشگاه بزرگ فرهنگی و رزمی دفاع مقدس، شامل ادوات رزمی و دفاعی و دستاوردهای بسیجیان ارزیابی کرد و گفت : شهرداری کاشان، اهتمام جدی خود را نسبت به برگزاری مطلوب نمایشگاه دفاع مقدس در حال و هوایی متفاوت تر و متنوع تردر مقایسه با سال های گذشته معطوف داشت و تلاش کرد با تدارک فضای فیزیکی مناسب و تامین امکانات و تجهیزات زیرساختی لازم، دفتریادمان مقاومت و ایثار امسال را به پایان رساند.
سیدمحمد ناظم رضوی در پایان، ضمن تقدیر و تشکر از حوزه مقاومت بسیج سپاه کاشان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر دستگاه های اجرایی کاشان در برگزاری هرچه پررنگ تر مراسم هفته دفاع مقدس امسال، اظهار امیدواری کرد : ضمن پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی و حماسه آفرینی های شهدای گرانقدرمان، بتوانیم در سایه همدلی و هم زبانی بیشتر شاهد شکوفایی هرچه بیشتر دیار نخستین های جهان در زمینه های مختلف باشیم.

چاپ چاپ