شهردار منطقه 6 خبر داد:

منطقه ۶ پیرترین منطقه تهران// ویژه سازی امکانات برای اقشار سالمند قلب پایتخت...

تاریخ انتشار: 04 اکتبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۶ خبر داد: با توجه به این که منطقه ۶ پیرترین منطقه تهران، ضروری است جهت ویژه سازی امکانات برای اقشار سالمند، برنامه ریزی هدفمندی برای سالهای آتی صورت پذیرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، عظیم بابایی، شهردار منطقه ۶ با بیان این خبر گفت: در عین حالی که این منطقه باسواد ترین منطقه تهران است، پیرترین منطقه تهران نیز محسوب می شود. ضروری است جهت ویژه سازی امکانات برای اقشار سالمند، برنامه ریزی هدفمندی برای سالهای آتی صورت پذیرد.
وی خاطر نشان کرد: مردم با فرهنگ منطقه ۶ همواره نقد سازنده و حمایت لازم را از مدیریت شهری منطقه داشته اند و ضروری است این اعتماد دو جانبه بیش از پیش تقویت شود.
به گفته شهردار منطقه ۶ ، سالمندان در مدیریت شهری مایه افتخار ما هستند، چنانچه در تمام طرح ها و پروژه ها آنها را مدنظر قرار می دهیم، تجهیزات و امکانات پارک ها و مجموعه های ورزشی ویژه سالمندان آماده سازی می شود تا براحتی بتوانند به این مراکز ورود کنند.
وی خاطر نشان کرد: ظرف دوسال گذشته سرانه ورزشی برای هر شهروند در این منطقه ۹۰۰۰ متر مربع بود که با تلاش مجموعه شهرداری منطقه ۶ توانستیم جهش بی سابقه ای در منطقه داشته باشیم و سرانه ورزشی منطقه ۲۲ هزار متر افزایش پیدا کرد. امیدوارم با تجهیز و ساماندهی فضاهای ورزشی، سرانه ورزشی این منطقه تا پایان سال بیشتر از اینها شود.
علاوه بر این، به منظور ارتقاء سطح سلامت و افزایش مشارکت اجتماعی سالمندان، ایستگاه های سلامت، غربالگری قندخون وفشارخون به صورت مستمر به مناسبت های مختلف درسطح محلات منطقه برپا می شود.

چاپ چاپ