به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22

۷ کمیته اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره آبی ترین وصال فعالیت کردند...

تاریخ انتشار: 06 اکتبر 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۲۲ در تشریح اقدامات صورت گرفته برای برگزاری جشنواره آبی ترین وصال اعلام کرد؛

۷ کمیته اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره آبی ترین وصال فعالیت کردند

مراسم افتتاحیه جشنواره آبی ترین وصال روز دهم مهرماه با حضور مدیران و مسئولان شهری و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهروندان در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد تا این فضای زیبای تفریحی گردشگری بمدت ۱۰ شب میزبان مراجعه کنندگان باشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، قاسم مولایی با اعلام این خبرگفت: « اجرای این برنامه های فرهنگی گامی موثر در جهت اعتلای فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی و ارتقای معرفت شهروندان به موضوع شهید و شهادت و اهداف والای این عزیزان است. »
وی یاد آور شد: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس برنامه های متعدی در سطح منطقه برگزار شده است. برگزاری یادواره شهدای منطقه ۲۲ همچنین برگزاری دعای عرفه و بازسازی عملیات مسلم بن عقیل(ع)در تپه نورالشهدا با حضور اعضای پایگاههای بسیج منطقه، برگزاری دعای عرفه در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) در محل دریاچه شهدای خلیج فارس با حضور عوامل اجرایی نیروی دریائی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شاخص ترین برنامه هایی بود که همزمان با آغاز اعیاد مبارک دهه ولایت تا به امروز در منطقه برگزار شده است.»
شهردار منطقه ۲۲ در توضیح نحوه آماده سازی فضای این جشنواره و برگزاری برنامه های آن نیز خاطر نشان کرد: « در این راستا ۷ کمیته از جمله کمیته فرهنگی، نمایشگاهی،خدمات شهری، امنیت، فنی، ترافیک و کمیته اطلاع رسانی کار خود را از یک ماه گذشته آغاز کرده است. اجرای جلسات متعدد با اعضای کمیته ها ، بازدیدهای متعدد از محل نمایشگاه با همراهی نماینده نیروی دریائی سپاه و پیمانکار نمایشگاه و تمامی اقدامات لازم برای هماهنگی در اجرای جشنواره از جمله اقداماتی بود که در این خصوص صورت گرفت. »
به گفته وی، کمیته خدمات شهری منطقه در این جشنواره افزون بر اقداماتی چون نظاف و شست و شو و جمع آوری خاک و نخاله و دیگر امور مرتبط با این حوزه معاونت، به کاشت درخت و درختچه در ورودی مهمانان ویژه در منزلگاه اول دریاچه وکاشت ۲۰۰ متر مربع فضای سبز اقدام کرده است.
کمیته فنی جشنواره نیز با اجرای آسفالت ورودی پارکینگ شمالی دریاچه شهدای خلیج فارس، لکه گیری معابر سنگفرش در پهنه شمالی و شمال شرقی، جانمایی و تصمیم گیری در خصوص نحوه ورود تجهیزات به دریاچه، جانمایی مکان نصب تجهیزات راپل، جانمایی تجهیزات نیروی دریایی سپاه در پهنه دریاچه شهدای خلیج فارس جنوب غربی و … در خصوص هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره فعالیت داشته است.
مولایی افزود: « بازدید مشترک شبانه به اتفاق فرمانده راهور از ترافیک معابر اطراف دریاچه و تهیه نقشه های عملیاتی ترافیک معابر منتهی به دریاچه ، جلسه هماهنگی با پلیس راهور واتوبوسرانی و تاکسیرانی دفتر حوزه ترافیک، تجهیز ساختمان ستادی دریاچه شهدای خلیج فارس و … نیز اقدامات کمیته ترافیک جشنواره آبی ترین وصال بوده است. کمیته امنیت جشنواره نیز وظیفه برگزاری جلسه فرماندهی یگان به همراه اعضای کمیته، جلسه فرمانده یگان با فرمانده بسیج منطقه در پایگاه بسیج عمار یاسر، برگزاری جلسه فرمانده یگان با رئیس کلانتری ۱۸۱ به منظور برگزاری هر چه بهتر مراسم در مقر یگان دریاچه و کمیته اطلاع رسانی جشنواره نیز وظیفه هماهنگی با رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، هماهنگی و انجام نشست خبری با ۴۵ نفر از خبرنگاران، طراحی و چاپ ۴۶ مورد بنر را در ابعاد مختلف برعهده داشته است. »

چاپ چاپ