تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - اخبار شهرداری ها, از سراسر ايران

برگزاری جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در مرودشت

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت همزمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) نهم ربیع الاول روز جمعه ۱۹ آذر ما ه ساعت ۱۵ مراسمی با حضورامام جمعه محترم شهرستان ، شهردار مرودشت و جمع کثیری از شهروندان در سالن اجتماعات شهدای شهرداری برگزار شد.
مهندس سید منصور جعفری شهردار مرودشت در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت فرار رسید سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) بیان داشت:اجرای این برنامه توسط بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) و با همکاری دیگر نهادهای شهرستان قابل تقدیر می باشد که انشاالله شاهد برگزاری هر چه منسجم تر وبا شکوه هر چه بیشتر این جشن در سالهای آتی باشیم.
وی در ادامه اشاره ای به یکی از پروژهای فرهنگی مهم شهرداری کرد و افزود : یکی از از پروژهای مهم فرهنگی مذهبی شهرداری مرودشت ساخت فرهنگسرا می باشد که تامین اعتبار شده و در دهه مبارک فجر کلنگ آن به زمین زده خواهد شد.
وی در ادامه تصریح کرد: این فرهنگسرا باخورداری از یک کتاب خانه عمومی و سالن های متعدد فرهنگی و سالن اجتماعات بزرگ به گنجایش ۸۰۰ نفر که با ساخت این سالن مشکل عزیمی از شهروندان که به دلیل کمبود مکان و ظرفیت مناسب برخوردار بودن حل خواهد شود .
در ادامه حجت السلام والمسلمین اسماعیل زارع پیرامون زندگی و شخصیت آن ذخیره الهی، امر فرج، فلسفه غیبت کبری و صغری امام زمان(عج) سخنانی ایراد کردند و در پایان جشن از شرکت کنندگان در مسابقه آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء شد .
این مراسم با شکوه به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)شعبه مرودشت ، حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری مرودشت ، دفتر امام جمعه شهر مرودشت و سمینار بقیه الله شهرستان مرودشت برگزار شد.
شایان ذکر است در کنار این مراسم ایستگاه صلواتی در میدان امام خمینی (ره ) برپا شد و از شهروندان پذیرایی بعمل آمد.

چاپ چاپ