عملیات اجرای فونداسیون پروژه برج دوقلوی شهرداری شهرکرد آغاز شد
شهردار شهرکرد:

عملیات اجرای فونداسیون پروژه برج دوقلوی شهرداری شهرکرد آغاز شد...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

_DSC6120

شهردار شهرکرد از آغاز عملیات اجرای فونداسیون سازه پروژه برج دوقلوی کوه نور و دریای نور شهرداری شهرکرد خبر داد.
نورالله غلامیان دهکردی در حاشیه بازدید از این پروژه بزرگ عمرانی گفت: با پایان روند عایق کاری کف پروژه ، آماده سازی فونداسیون این طرح با جدیت در حال انجام است که عملیات نصب سازه فلزی برج ها به زودی آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه پروژه برج دوقلوی شهرداری شهرکرد بزرگترین طرح عمران شهری در استان چهارمحال و بختیاری است افزود: برای احداث این پروژه ۱۵۶ میلیارد و ۸۰۰ میلون تومان هزینه خواهد شد.
شهردار شهرکرد با بیان اینکه طرح برج دوقلوی شهرکرد در زمینی به مساحت حدود شش هزار مترمربع واقع در میدان بسیج و در ۲۶ طبقه احداث می شود، گفت: واحدهای تجاری، خدماتی، درمانی، اداری، رفاهی و تفریحی از بخش های پیش بینی شده در این پروژه است.
نورالله غلامیان دهکردی تصریح کرد: پروژه برج دوقلوی شهرداری شهرکرد سمبل و نماد توسعه استانی و نگرش کلان و استراتژیک مدیریت شهری شهرکرد به تقویت نقش و جایگاه شهر در عرصه های فرامنطقه ای و ملی است.
در جریان بازدید شهردار شهرکرد از پروژه برج دوقلوی شهرکرد، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرکرد و جمعی از کارشناسان و مهندسان شهرداری نیز حضور داشتند که در مجموع از روند انجام کار و پیشرفت فیزیکی این پروژه اظهار رضایت مندی نمودند.
روابط عمومی شهرداری شهرکرد

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.