برگزاری برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در شهر بندرعباس
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس

برگزاری برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در شهر بندرعباس...

تاریخ انتشار: 02 جولای 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس از برنامه های ویژه این سازمان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش با بیان اینکه رمضان ماه تبلور معنویت و خودشناسی انسان هاست، اظهار کرد: در این ماه باید از تمامی زرق و برق های دنیوی دوری کرد و با شناخت بهتر از خود بتوان در راه شناخت و معرفت و خداشنانسی گام برداشت.

وی تصریح کرد: رمضان ماه پربرکت و ضیافت الهی است که باید با تصحیح در رفتار و کردار خود بتوانیم در آینده در راه تقرب الهی و خدمت به شهروندان گام برداریم.

جهانبخش در تشریح برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در ماه مبارک رمضان، افزود: سازمان فرهنگی ورزشی در راستای توجه به مقوله فرهنگ و ورزش به عنوان دو موضوع محور ساز در محلات سعی در اجرای برنامه های مختلف در این ماه مبارک در سطح شهر بندرعباس دارد.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقات فوتسال، فوتبال ساحلی، شطرنج و تنیس روی میز در سطح محلات از مهمترین برنامه های ورزشی ویژه ماه مبارک رمضان در سطح محلات است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به برگزاری جشن کله گنجشکی ها در ۱۹ تیرماه در بوستان غدیر اشاره و تصریح کرد: جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در ۲۲ تیرماه، برگزاری مراسم ویژه لیالی قدر در امامزاده سید مظفر، برگزاری مراسم عزاداری شب های قدر در سالن فجر با حضور ورزشکاران و هنرمندان، شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در سوم مرداد ماه و برگزاری جشن عید فطر در ششم مرداد ماه از دیگر برنامه های در ماه مبارک رمضان است.

جهانبخش با بیان اینکه جشنواره سفره های آسمانی در ۲۴ تیر ماه در پارک بانوان برگزار می شود، اضافه کرد: برنامه تجلیل از یاوران مساجد، بازدید و برپایی سفره افطاری در مرکز نگهداری بی سرپرستان علی ابن ابیطالب و برگزاری محافل انس با قرآن از دیگر برنامه هایی است که در طول ماه رمضان در شهر بندرعباس برگزار می شود.

وی در پایان از برگزاری جشنواره ورزشی ماه مبارک رمضان ویژه کارکنان و خانواده های شهرداری بندرعباس و سازمان های وابسته خبرداد.

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.