شهردار منطقه سه مشهد؛

اجرای بیش از ۲۲۰۰ متر مربع روکش آسفالت در سطح محله طبرسی...

تاریخ انتشار: 10 جولای 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها, اخبار شوراها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه سه مشهد از اجرای بیش از ۲۲۰۰ متر مربع روکش آسفالت در فرعی های طبرسی شمالی در ماه گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، علی یوسف زاده با اعلام این خبر تاکید کرد: با توجه به مشکلات عدیده در حوزه تامین و تهیه آسفالت تلاش همکاران ما در حوزه عمران شهری اولویت بندی نقاطی است که نیاز فوری به آن دارند. بنابراین با درخواست شهروندان این محدوده این مهم در دستور کار قرار گرفت و با همت و تلاش شبانه روزی خادمان شهر امروز شاهد نتیجه آن هستیم.
وی عملیات روکش آسفالت معابر را از برنامه های ویژه این منطقه در سال جاری عنوان کرد و افزود: در راستای بهبود تردد وسایل نقلیه و افزایش رضایتمندی و ارتقاء سطح رفاه شهروندان طی ماه گذشته در بیش از ۲۲۰۰ متر مربع از معابر سطح ناحیه دو منطقه سه عملیات آسفالت اجرا شده است و امیدواریم این روند تا پایان سال جاری سرعت بیشتری به خود بگیرد.
یوسف زاده در خصوص هزینه عملیات در نظر گرفته شده برای این پروژه ها اعلام کرد: عملیات روکش آسفالت این محدوده با استفاده از۳۴۰ تن آسفالت و با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیون ریال انجام شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های همیشگی شهروندان خصوصاً در دیدارهای هفتگی مردمی با آنها، موضوع آسفالت و کاستی های آن است که از سمت ما پذیرفته شده است و تلاش ما رسیدگی به این خواسته هاست با این همه رفع دائمی آن نیازمند همت خود شهروندان در حفظ و نگهداری آسفالتی است که بخش عمده ی آن با مشارکت خود آنها و یا با هزینه های جاری شهری و بیت المال مهیا می گردد و در صورتی که شهروندان عزم خود را برای حفظ آن جزم نمایند می توان اعتبارات مربوط به بازسازی آسفالت را در پروژه های ضروری دیگری در همان محلات هزینه نمود.

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.